Šiame puslapyje

surinkti visi geriausi
lažybų bendrovių bonusai

Bonusas – tai lažybų bendrovės būdas pritraukti naujus klientus ir atsilyginti lojaliems vartotojams. Norint jį gauti, reikia iš pradžių įsidėti į lažybų sąskaitą savo pinigų. Pats bonusas suteikiamas dažniausiai dviem būdais: kaip pirmasis statymas be rizikos, arba kaip Jūsų įsidėtos sumos padauginimas nurodytą kiekį kartų. Pirmuoju atveju, jei Jūsų pirmasis statymas už savo įsidėtus pinigus pralaimi, Jums grąžinama statyta suma – taigi niekuo nerizikuojate. Antruoju atveju galite pradėti lažintis iš daugiau pinigų, nei įsidėjote.

Top 5 lažybų bonusai:

Trumpai apie lažybų bonusus ir jų sąlygas

Kiekvienas lažybų bonusas turi pražaidimo reikalavimą (angl. wagering requirement), kurį reikia įvykdyti prieš išsiimant bonuso dėka gautus laimėjimus. Šis reikalavimas paprastai yra konkretų kiekį kartų padauginta bonuso suma, kurią turite pastatyti, naudodami ne mažesnius nei nurodyta koeficientus. Dažnai pateikiamas ir terminas, per kurį reikia tai padaryti. Pavyzdžiui, žemiau esančioje lentelėje Triobet pražaidimo reikalavimas 6x, Koef. >= 1.8, 60 dienų reiškia, kad norėdami išsiimti laimėjimus, turite pastatyti sumą, lygią bonusas padaugintas iš 6. Pražaidimui užsiskaičiuos tik koeficientai, lygūs ar didesni nei 1.8. Įvykdyti reikalavimui turėsite 60 dienų. Įvykdę reikalavimą, laimėtus pinigus laisvai galėsite išsiimti, dažniausiai tik tuo pačiu būdu, kuriuo ir įsidėjote juos į lažybų sąskaitą. Išsamesnės informacijos apie kiekvieną bonusą rasite paspaudę ant nuorodos Daugiau informacijos »

Taip pat nepamirškite, kad prieš pirmą kartą išsiimant laimėjimus, lažybų bendrovė turi teisę reikalauti Jūsų asmens tapatybę ir/ar adresą įrodančių dokumentų kopijų – tai įprasta procedūra, kuria siekiama apsisaugoti nuo sukčių, registruojančių daugiau nei vieną sąskaitą toje pačioje lažybų bendrovėje ir norinčių tą patį bonusą gauti kelis kartus.

Mūsų sudarytame lažybų bendrovių bonusų sąraše rasite visą svarbiausią informaciją apie kiekvieną bonusą. Populiariausi bonusai turi ir išsamius aprašymus bei smulkias gavimo instrukcijas. Atkreipkite dėmesį, kad jei gyvenate Lietuvoje, Jums tinka tik tie bonusai, prie kurių pavaizduota Lietuvos vėliavėlė.

Geriausi ir populiariausi lažybų bonusai

Lažybų bendrovėBonuso sumaMin. įnašasPražaidimasBonuso nuoroda ir instrukcija
10 Lt
4x
Koef. >= 1.4
Neribota
15 €
13x
Koef. >= 1.6
90 dienų
40 $
10x
Koef. >= 1.5
90 dienų

Kiti Lietuvos gyventojams duodami bonusai

Lažybų bendrovėBonuso sumaMin. įnašasPražaidimasBonuso nuoroda ir instrukcija
10 €
4x
Koef. >= 1.7
180 dienų
25 £
3x
Koef. >= 1.5
Neribota
20 $
8x
Koef. >= 1.8
20 dienų
10 €
3x
Koef. >= 1.5
30 dienų
10 €
11x
Koef. >= 2.0
Neribota
10 €
5x
Koef. >= 1.6
20 dienų

Lažybų bonusai gyvenantiems ne Lietuvoje

Kai kurios lažybų bendrovės bonusų Lietuvoje (ir kai kuriose kitose šalyse) gyvenantiems vartotojams neduoda. Pagrindinės tokių apribojimų priežastys yra sukčiavimas bonusais (kai tas pats žmogus registruoja daugiau nei vieną sąskaitą pateikdamas melagingus duomenis ir kiekvieną kartą pasiima bonusą) ir maža vartotojų vertė (kai vartotojai užsiregistruoja, pasiima bonusą, jį pražaidžia ir daugiau toje bendrovėje nestato). Šiuos apribojimus panaikinti galima tik vienu būdu – didinant sąžiningų ir vertingų vartotojų iš Lietuvos skaičių. Todėl raginame elgtis etiškai ir gerinti lažybų mėgėjų iš Lietuvos įvaizdį – tokios pastangos tikrai atsipirks ateityje.

O kol kas žemiau pateiktus bonusus galite pasiimti tik jei gyvenate vienoje iš šalių, kurių vėliavėlė nurodyta šalia bonuso. Svarbu suprasti, kad bonuso apribojimai taikomi geografiškai, o ne tautiškai – t.y. galite pasiimti bonusą duodamą Airijoje gyvenantiems, jei gyvenate Airijos teritorijoje ir galite nurodyti savo adresą toje šalyje, nesvarbu kokia Jūsų tautybė (lietuvis, rusas, lenkas ar kt.)

Lažybų bendrovėBonuso sumaMin. įnašasPražaidimasBonuso nuoroda ir instrukcija
50 £


7 dienos
5 £

Koef. >= 2.0
30 dienų
15 £
10 £
5x
Koef. >= 2.0
Neribota
25 €
6x
Koef. >= 2.0
7 dienos