Dienos prognozė

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors: NBA finalo serijos prognozė

Atrodo, kad šių metų NBA finalo serija bus tikrai ypatinga. Spėliojimai, prognozės, už ir prieš pradėjo sklisti vos tik paaiškėjo komandos-finalo dalyvės. Lengvai nuspėjamo rezultato čia būti negali, todėl palaikančių skirtingas komandas yra beveik po lygiai. Lažybų bendrovės kol kas didesnius šansus suteikia Auksinės valstijos kariams. Mes, savo ruožtu, pateikiame savo prognozę ir pagrindinius argumentus, kodėl manome būtent taip.

Skaityti toliau

Houston Rockets – Los Angeles Clippers (NBA, 05.13 @ 04:30)

Rockets – Clippers serija kol kas nedžiugina Hiustono fanų, tačiau ji tikrai nenuvilia tų, kuriems patinka veržlus žaidimo stilius su daug atakų ir mažai gynybos.

Skaityti toliau

ATP Madrid: Raonic M. – Murray A. (08.05 @ 21:00)

Madrido ketvirtfinalyje susitinka Raonic ir Murray. Abu jie yra kietos dangos žaidėjai, todėl taip toli nueiti grunto turnyre abiems yra nemažas pasiekimas, ir be abejonės, kiekvienas iš jų norėtų pasinaudoti šia galimybe. Skaityti toliau

Brazilija-Ispanija (Pasaulio Krepšinio Čempionatas, 09.01 @ 23:00)

Pasaulio Krepšinio Čempionate kol kas ne tiek ir daug įdomesnių susitikimų. Grupių etape dalyvauja ir Afrikos bei Azijos čempionatų nugalėtojai,  kurių lygis pasauliniu mastu žemesnis. Tačiau kadangi grupėse visos komandos turės sužaisti tarpusavyje, matysime ir tokių mačų, kaip šis, kurio prognozę šiandien siūlome: Brazilija-Ispanija.

Skaityti toliau

US Open vyrų teniso turnyras: apžvalga ir prognozės (08.25-09.08)

Šiandien prasideda paskutinis šiais metais Grand Slam turnyras – US Open. Šio turnyro pradžia siekia 1881-uosius metus. Šiuo metu US Open vyksta Niujorke. Šiame turnyre žaidžiama ant kietos dangos.

Skaityti toliau