ATP Madrid: Raonic M. – Murray A. (08.05 @ 21:00)

Madrido ketvirtfinalyje susitinka Raonic ir Murray. Abu jie yra kietos dangos žaidėjai, todėl taip toli nueiti grunto turnyre abiems yra nemažas pasiekimas, ir be abejonės, kiekvienas iš jų norėtų pasinaudoti šia galimybe. Murray motyvaciją didina puikus pasirodymas Miunchene, tačiau Madride jis kol kas įveikė tik pavargusius žaidėjus Kohlschreiber ir Granollers. Tuo tarpu Raonic lengvai įveikė du grunto specialistus – Monaco ir Mayer. Pažiūrėjus į puikius koeficientus už Raonic, neįmanoma susilaikyti čia už jį nepastačius.

Peržiūrėjus Raonic pastaruosius mačus, tiesiog stebėtina, kaip efektyviai ir apgalvotai jis žaidžia. Nesakome, kad Murray žaidžia blogai, tačiau pastaruoju metu atrodo, kad jis tiesiog žaidžia per daug ir jau matosi nuovargis. Pirmadienį jis kovėsi Miuncheno finale, trečiadienio vakaro kova čia Madride baigėsi ketvirtadienį paryčiais, ir dar tą pačią dieną jis jau žaidė kitą mačą. Kad ir koks treniruotas ir ištvermingas profesionalas yra Murray, jis jau turėtų jausti kad kojos jo nelaiko įprastai tvirtai. O poilsio dienų nenusimato.

Murray yra pralaimėjęs Raonic 3 kartus, vieną iš jų ant grunto. Iš dviejų pergalių viena buvo pasiekta kai Raonic buvo traumuotas. Taigi galima sakyti, statistika taip pat mūsų pusėje – kaip ir daugelis teniso lažybų mėgėjų, nes koeficientas už Raonic gana greitai krenta.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Raonic M. win 4/10 2.62 Bet365 0:2 -4

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *