ATP Umag: Fognini F. – Cuevas P. (26.07 @ 20:00)

ATP turnyro Umage, Kroatijoje, pusfinalyje susitinka Fabio Fognini ir Pablo Cuevas. Mes manome, kad šiame susitikime slypi gana vertingas statymas.

Nors pagal lažybų bendrovių koeficientus, ir bendrą susitinkančių tenisininkų pajėgumą „popieriuje“ favoritas yra Fognini, tačiau atidžiau paanalizavus pastaruosius abiejų šiandienos varžovų rezultatus ir kaip jie buvo pasiekti, yra gana nemaža galimybė, kad pergalę gali išplėšti Cuevas. Būtent tokių situacijų ieškojimas yra kertinė pelningų teniso lažybų dalis.

Fognini buvo patikimas žaidėjas praeitame sezone, o šįmet, deja, pastovumu pasigirti jis negali. Žiūrint jo kovas, net tas, kuriose jis galų laimi, susidaro įspūdis, kad jis vos vos laikosi, ir reikia visai nedaug, kad išmušti jį iš vėžių, priversti prarasti koncentraciją ir perimti dominavimą mače. Štai vakar Umage jis per plauką laimėjo prieš vietinį jaunąjį talentą Coric, nors pastarasis tikrai nežaidė savo geriausio žaidimo ir buvo gana nuspėjamas  – toks Fognini, koks buvo pernai, lengvai būtų jį sutriuškinęs. 

Nors fiziškai Fognini forma lyg ir nebloga, ir jis žinoma tebeturi savo fantastišką sugebėjimą žaibiškai pereiti iš gynybos į puolimą, tačiau panašu, kad šis žaidėjas turi psichologinių bėdų, nesusitvarko su neigiamomis emocijomis, ir taip korte jis tampa pats sau priešu.

O štai Cuevas pastaruoju metu demonstruoja tikrai puikų tenisą ir savo, kaip žaidėjo, progresą. Pasitikėjimas savimi po 12 iš eilės pergalių turėtų būti aukštumoje, o korte stebint jį atrodo, kad jis kiekvienoje situacijoje žino, ką daryti, kad laimėtų, lyg būtų turėjęs susitikimo scenarijų dar iki jam prasidedant, ir būtų iš anksto pasiruošęs savo atsakomuosius veiksmus. Jis pastovus ir retai „paslysta“ ten, kur gali laimėti. Cuevas yra grunto specialistas, kuris tikrai privers Fognini išsitraukti stipriausius ginklus. Tačiau mes abejojame, ar šiame sezone Fognini arsenale dar liko kas nors, kas gali suteikti jam pranašumą…

Mūsų statymas šiandien ant Cuevas. Fognini, jei nori šiandien laimėti, turėtų žaisti taip, kaip jau senokai jo nematėme žaidžiant, todėl juo mes nepasitikime, ir bandysime pasiimti vertę, kurią suteikia statymas už jo priešininką.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Cuevas 5/10 2.82 Pinnacle 0:2 +9,10

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *