Bulgarijos A lyga: Beroe – Cherno More (20.07 @ 20:00)

Bulgarijoje, kaip ir nemažoje dalyje Europos šalių, šį savaitgalį prasideda futbolo sezonas. Vienose iš pirmojo raundo rungtynių susitinka Beroe ir Cherno More klubai. 

Beroe pradeda šį sezoną gerokai sustiprėję, palyginus su praėjusiuoju. Vasarą jie padirbėjo ir surinko gana stiprią komandą su naujais žaidėjais: N’Diaye iš Lokomotiv Plovdiv, Hristov iš Metalurh Donetsk, Bakalov iš Ludogorets, sugrįžo Raynov iš Bansko. Šie naujokai pagrinde sustiprino gynybos liniją, tačiau du iš jų gali žaisti ir puolime. Su dabartiniu sąstatu, klubui prognozuojama 2-4 vietos šio sezono lygos lentelėje.

Ruošdamiesi sezonui, Beroe sužaidė 5 rungtynes, iš kurių 4 laimėjo, 1 pasibaigė lygiosiomis. Šiandien jie žais namuose, kur visada susilaukia itin gausaus sirgalių palaikymo ir paprastai sužaidžia daug geriau.

Taip pat šį sezoną Beroe yra viena iš nedaugelio komandų Bulgarijos A lygoje, kurios nekamuoja finansinės problemos.

Cherno More klube situacija atvirkštinė – komandą paliko stipriausi žaidėjai (Okoro sugrįžo į Almeria, Domovchiyski perėjo į Levski, Edenilson į CSKA Sofia), atėjo nauji, tačiau jie kol kas nesusižaidę (Coureur, Akalski, Petkov ir Žildžović), taip pat pasikeitė treneris, naujasis dar neturėjo itin daug laiko sustyguoti komandos žaidimą, suruošti naujas taktikas ir jas išbandyti. Negana to, šiandien dėl kortelių ir traumų komandai nepadės ir trys senbuviai (Atanasov, Kitanov , Bakari). 

Koeficientas už Beroe pergalę vos prieš dieną dar buvo kaip Kalėdų dovana – siekė net 1.80. Žinoma, lažybų mėgėjams atradus šį statymą, jis staigiai krito, ir mes į šį traukinį nespėjome. Tačiau šia situacija, kurioje, mūsų manymu, rungtynių lyderis daugiau nei aiškus, būtinai pasinaudosime.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Beroe -1 8/10 1.95 Bet365 1:1   -8
Over 2.5 4/10 2.60 Bet365 -4 

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *