Bundesliga 3: Osnabruck – Dresden (06.08 @ 19:30)

Dienos prognozė šiandien yra rungtynėms iš Trečiosios Vokietijos futbolo lygos, kur 19:30 val. Lietuvos laiku susitinka Osnabruck ir Dresden klubai.

Sezonui vos prasidėjus, abi šiandienos komandos yra visiškai skirtingose situacijose. 

Osnabruck pralaimėjo abejas šiame sezone sužaistas rungtynes – per jas tesugebėjo įmušti vieną įvartį, o į savo vartus praleido net penkis (Energie Cottbus – 1:3 ir Chemnitzer FC – 0:2 )… Taip pat jie jau turi žaidėjų, kurių forma abejotina dėl traumų.

Dresden klubas šįmet turi vieną tikslą – sugrįžti į Antrąją Vokietijos lygą. Jie iš esmės pakeitė komandos sudėtį bei pasamdė naują trenerį.  Ir kol kas atrodo, kad jų planas veikia – abejas iki šiol turėtas rungtynes šiame sezone jie laimėjo (Energie Cottbus – 3:1 ir VfB Stuttgart II – 2:1), per abi kartu įmušdami 5 įvarčius, o į savo vartus praleidę tik 2.

Dar iki sezono pradžios Dresden stebino savo fanus draugiškose rungtynėse, nugalėję visus trejus žaistus susitikimus, pažymėtina ir tai, kad visi šie trys mačai buvo sužaisti išvykoje.

Dresden žaidėjai aikštėje atrodo pasitikintys savimi, pilni motyvacijos ir įkvėpti naujo, daug žadančio trenerio, kuris turi idėjų bei būdų nuvesti šią komandą į pergales. Šis treneris, Stefan Böger, yra gerai žinomas Vokietijoje, treniravęs šalies U16 ir U17 rinktines.

Taigi kaip matome, Dresden yra aiškus favoritas. Koeficientas toks didelis todėl, kad tebėra pati sezono pradžia, tai tik trečiosios rungtynės, ir galimi siurprizai. Tačiau mes manome, kad pabandyti verta, kadangi statymas, žinant abiejų klubų situaciją, tikrai vertingas. Bijantys lygiųjų gali imti Dresden DNB statymą, tokiu atveju lygiųjų atveju atgausite statytą sumą (daugiausia kol kas siūlo 12bet – 1.98)

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Dresden 6/10 2.79 Pinnacle 2:2 -6 

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *