Burnley – Chelsea (Anglijos Premier Lyga, 18.08 @ 22:00)

Šiandien Anglijos Premier lygoje po gausaus savaitgalio tik vienerios rungtynės. Tačiau neabejotinai tai bus populiariausias dienos mačas tiek futbolo, tiek lažybų mėgėjams.

Burnley gerbėjų viltys, nepaisant patekimo į aukščiausią šalies lygą, nėra itin didelės. O ypač šiose rungtynėse, kai teks susikauti su lygos čempiono titulą ginančiu, ir turinčiu puikią statistiką išvykose Chelsea (vos 16 praleistų įvarčių per 19 rungtynių praeitame sezone).

Kokybe nepasižymi ir Burnley naujokai – kol Chelsea drebino transferų naujienas priimdama tokius žaidėjus kaip Diego Costa ar Cesc Fabregas, Burnley treneris Sean Dyche turi tenkintis tokio lygio žaidėjais kaip Stephen Ward, kuris šiame klube vėl žais su savo buvusiais kolegomis Michael Knightley ir Sam Vokes (visi trys seniau kartu žaidė Wolves klube).

Kadangi Vokes dėl traumos negalės žaisti bent iki 2015-ųjų pradžios, bandant kompensuoti šią gana nemažą netektį klubui su vienu trumpiausiu žaidėjų suoleliu, buvo nupirkti Ashley Barnes, o vėliau dar ir Lucas Jutkiewicz iš Middlesborough.

Taigi Burnley išlikimas Premier lygoje daugiausia priklausys nuo šių naujokų žaidimo, nes niekam įspūdingesniam Burnley lėšų neskyrė. Pirma, klubas nėra itin turtingas, antra – buvo priimtas strateginis sprendimas nešvaistyti pernelyg daug lėšų dėl vieno sezono, nes nepavykus būtų rizikuojama stabilumu klube daug ilgesniu laikotarpiu. Todėl Burnley žaidėjai, tiek senieji, tiek naujieji, privalės prisitaikyti prie žaidimo aukščiausiame lygyje.

Žinoma, tiek treneris, tiek žaidėjai tikrai suvokia, kas jų laukia ir tam rimtai ruošiasi. Todėl nemanome, kad reiktų nuvertinti Burnley – Chelsea turės dėl savo pergalės šiandien pasistengti, ir mes ne iš tų, kurie mano, kad šįvakar Burnley stadione bus įvarčių fiesta bei kad šeimininkai bus sutriuškinti.  Naujai į Premier lygą perkelti klubai paprastai sezoną pradeda tradiciškai stipriau nei iš jų tikimasi, ir tik vėliau išblėsta.

Todėl šiandien, mūsų nuomone, Chelsea turėtų laimėti, bet tikrai ne itin lengvai, ir daug įvarčių neturėtume pamatyti.

Tikrai nerekomenduojame statyti Over arba imti Chelsea HT/FT statyme. Daugiau šansų turės AH -1 arba Chelsea Win to Nil pasirinkimai.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Chelsea -1 8/10 1.72 Pinnacle 1:3 +5,76

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *