Canelo Alvarez vs Erislandy Lara (13.07 @ 06:00)

Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku bokso mėgėjai sulauks vasaros saldainiuko – Las Vegase susikaus Canelo Alvarez ir Erislandy Lara.

Lara įžengs į ringą turėdamas 19-2-1 rezultatą, ir tai bus pirmas jo pasirodymas po pergalės prieš Austin Trout praėjusį gruodį. Nors gana ilgas laikotarpis tarp kovų iš pirmo žvilgsnio neramina, tačiau prisiminus, kaip tuomet Lara tiesiog užkapojo priešininką ir kaip jo akys degte degė noru laimėti, abejonės sumažėja.

Šiuo metu Lara yra vienas iš talentingiausių boksininkų, tačiau jis dar neturi savo „firminės“ kovos, kuri iškeltų jį į pasaulio bokso elitą ir taptų jo karjeros lūžio tašku. Tokios kovos, kuri įeitų į istoriją, ir dar ilgus metus būtų aptarinėjama bokso gerbėjų diskusijose.

Lara visuomet laikosi savo kovos stiliaus – jis kovoja arti, priekabiai, daug juda ir itin tiksliai smūgiuoja. Visa tai apjugia su puikia gynyba ir kojų darbu. Jei jam gaunasi nuo pat kovos pradžios įvesti tokiam stiliui tinkamą ritmą ir kontroliuoti kovos greitį – Lara būna praktiškai nenugalimas.

Alvarez pastarojoje savo kovoje nugalėjo Alfredo Angulo, ir atrodė atsigavęs po pralaimėjimo Floyd Mayweather Jr. Šiandienos susitikimas bus antroji Alvarez kova šįmet. Jo rezultatas išties įspūdingas: 43-1-1, ir yra vienas iš geriausių visų laikų bokso pasiekimų.

Alvarez nugalėti sunku dėl jo lankstumo bei sugebėjimo staigiai, netikėtai ir daug kartų kovos metu pakeisti priėjimo prie varžovo būdą ar netgi visą savo kovos stilių. Jis gali taikyti pasyvų priėjimą ir leisti kovai įsibėgėti, kartu rinkdamas taškus ir ieškodamas silpniausių varžovo vietų. Tačiau taip pat puikiai jis sugeba iš karto griebti jautį už ragų, imtis priešininko tarsi kažkur skubėdamas ir užpilti jį neįtikėtinai galingų smūgių kruša naudodamas abi rankas. Alvarez yra vienas iš universaliausių boksininkų. Jo pagrindinė stiprybė – smūgiavimas, ir abi jo rankos yra vienodai galingos.

Pagal lažybų bendrovių koeficientus šiandienos favoritas yra Alvarez, taip pat dauguma bokso gerbėjų prognozuoja jo pergalę. Tačiau išanalizavę abiejų boksininkų dažniausiai taikomas taktikas bei peržiūrėję pastarąsias kovas, mes matome, kad išties nemažas galimybes laimėti turi Lara. Alvarez, norėdamas laimėti, turės būti agresyvus ir itin aktyvus visą kovos laiką, nes vos jam pakeitus savo stilių, Lara perims iniciatyvą ir nuves kovą jam tinkama kryptimi. Taigi Alvarez negalės išnaudoti savo universalumo, ir visą kovą elgtis taip pat – o taip jis elgiasi itin retai, nes tiesiog tai ne jo stilius, jam taip kautis sunkiau. Taip pat peržiūrėdami praeities kovas pastebėjome, kad kaudamasis prieš itin talentingus ir patyrusius varžovus Alvarez kartais sudvejoja ringe – jei taip padarys šiandien, Lara tikrai pastebės tokią akimirką ir išnaudos jei ne nokautui, tai bent nokdaunui.

Lyginant abiejų boksininkų ištvermę, mes manome, kad jei kova užsitęs, pirmas pavargti ims taip pat Alvarez, o tai dar vienas didelis Lara pranašumas ir reali proga laimėti.

Todėl mes šiandien renkamės itin vertingą statymą ir tikimės, kad Lara pagaliau iškovos tą jam taip reikalingą, tikriausiai didžiausią jo karjeroje, pergalę.

Kadangi tai vertės statymas, didelės sumos nerekomenduojamos.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Lara Win 4/10 3.00 Betsafe    

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *