Eurobasket 2013 prognozės: Ispanija – Čekija (09.07 @ 15:30)

Šiandien lietuviams Eurobasket’e poilsio diena, tačiau tvarkaraštyje pakankamai rungtynių, kad nebūtų nuobodu. O dar kai šįmet rezultatai tokie stebinantys, tai tikrai nesinori praleisti nė vieno susitikimo – jei vėl įvyks stebuklas, bent jau būsime jo liudininkais.

Na o mūsų komanda šiandien vėl išsirinko dvejas rungtynes, kurių statymus pakomentuosime plačiau. Pirmosios – Ispanijos ir Čekijos susitikimas.

Ispanai mus jau nuskriaudė netikėtai pralaimėję čempionato šeimininkams slovėnams. Kartu jie sukomplikavo ir savo situaciją – šiandien pergalė jiems jau būtų ne pro šalį. Priešininkas tam atrodo gana palankus – Čekijos komanda yra tarp pirmojo etapo autsaiderių, ir iš pirmo žvilgsnio problemų nugalėti čekus neturėtų būti…

Stop – ar tai jums neatrodo girdėta? Taip, lygiai taip pat mes galvojome apie ispanų kovą su slovėnais, ir teko skaudžiai nusivilti. Vieną dalyką šių metų Eurobasket’e tikrai jau išmokome – nenuvertinti nei vienos komandos, net ir pačios silpniausios.

Todėl šiandien šiose rungtynėse nestatysime už laimėtoją. Nesirinksime ir handikapo. Mūsų strategija tokia – kad ir koks būtų galutinis rezultatas, ispanų pergalė ar dar vienas neįtikėtinas pralaimėjimas, daugiausia šansų, kad rungtynės vyks greitu tempu. Ispanai po praeito pralaimėjimo bus pasiryžę įrodyti, kad tai tebuvo atsitiktinumas, ir greičiausiai sieks pirmauti nuo pat pirmų minučių bei kuo greičiau atsiplėšti nuo varžovų, kad neliktų vietos netikėtumams. Tai reiškia tik viena – greitas atakas ir koncentraciją į puolimą. O tokį žaidimo stilių jie itin mėgsta ir yra gerai įvaldę. Čekai, jei bent jau stengsis laimėti, turės prisitaikyti prie tokio tempo – tai reiškia taip pat žaisti greitai, vytis ir stengtis neatsilikti beviltišku skirtumu. Todėl mūsų rekomenduojamas statymas šiose rungtynėse yra totalas – Over (Daugiau).

Tokį pasirinkimą pagrindžia ir praėjusių rungtynių statistika: iš 5 pastarųjų Ispanijos rinktinės rungtynių net keturiose totalas buvo daugiau nei 146 taškai (tik prieš Kroatiją taškų suma buvo mažesnė – 108). Todėl šiandien mes taip pat tikimės apie 146-150 taškų, o tokiu atveju lažybų bendrovių siūlomas 143.5 yra tikrai vertingas statymas.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Over 143.5 6/10 1.84 Pinnacle  60:39  -6

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *