Eurobasket 2013 prognozės: Makedonija – Serbija (09.06 @ 22:00)

Eurobasket 2013 pirmająme etape, trečiąją čempionato dieną susitinka ir Serbija su Makedonija. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šių rungtynių aiški favoritė yra Serbija, mes manome, kad iš tikrųjų baigtis gali būti ne tokia, kaip visi tikisi. Turint omenyje iki šiol vykusių rungtynių rezultatus, nedaug nustebtume, jei makedonai sugebėtų laimėti…

Serbija iki šiol pasirodė puikiai – rinktinė žaidžia puikų krepšinį, net ir be Teodosic bei Lucic. Tiek rungtynėse prieš Lietuvą, tiek prieš bosnius, jaunoji serbų rinktinė paliko mums puikų įspūdį. Jie jau praktiškai užsitikrinę vietą kitame etape. Komanda yra „ant bangos” psichologiškai, ir tikisi, kad jiems nenugalimų priešininkų nėra.

Makedonija šįmet bando įrodyti, kad jų skrydis į Europos krepšinio aukštumas Eurobasket 2011 nebuvo atsitiktinis. Tačiau kol kas jų žaidimas ne visiškai pateisina lūkesčius. Akivaizdu, kad komanda turi problemų, itin prastai pataiko iš trijų taškų zonos, atkovoja per mažai kamuolių. Jie nesugebėjo sustabdyti Jono Valančiūno, o šiandien jų laukia Nenad Krstic ir Vladimir Stimac. Sunku ir įsivaizduoti, kokia atmosfera tvyro makedonų stovykloje po dviejų pralaimėjimų iš eilės. Kita vertus, šiandien jie turi paskutinį šansą išlikti kovoje dėl bilieto į sekantį etapą. Kovingumo ir noro jiems netrūksta, tačiau reiktų pagerinti puolimą, bei pradėti pagaliau taikliai šaudyti iš trijų taškų zonos – tai būtų jų pagrindinis ginklas.

Aprašytas scenarijus mums atrodo dar viena galimybė siurprizui. Tokias situacijas pagauti yra sudėtinga, todėl siūlome nedidelį statymą. Tačiau šansų, kad makedonai pralaimės nedideliu skirtumu, tikrai yra, todėl bandome!

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Makedonija +8.5 4/10 1.90 888sport  89:75  +3,60

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *