Eurobasket 2013 prognozės: Slovėnija – Ispanija (09.05 @ 22:00)

Vakar buvo puiki diena lažybų bendrovėms, ir liūdnas vakaras krepšinio lažybų mėgėjams, bei visiems lietuviams. Tiek daug vilčių sudėjus į mūsų šių metų rinktinę, kuri tikrai atrodo daug žadanti, pirmasis pralaimėjimas buvo kaip geras antausis… Tikėkimės, sportinis pyktis šiandien mūsų vyrams padės kovoje su makedonais. Pastarieji taip pat pikti po vakardienos, kai pergalė jiems iš rankų tiesiog išsprūdo…

Tačiau statysime tikrai ne šiose rungtynėse. Šiandien vertingą statymą mes radome čempionato šeimininkės Slovėnijos ir titulą ginančios Ispanijos dvikovoje.

Iš tikrųjų mus gana nustebino Slovėnijos – Ispanijos susitikimo handikapas. Na nejaugi namų sienos taip stipriai padės slovėnams, kad jie sugebės pasipriešinti ispanams vienaženkliu skirtumu? Mes manome, kad tikrai ne.

Slovėnų rinktinė neturi tikro lyderio, o treneris dažnai atrodo pasimetęs, nespėjantis net minutės pertraukėlių pasiimti tada, kada reikia… Slovėnai atrodė prastai žaisdami prieš čekus, jie žaidė dar blogiau, nei tikėjomės. Silpnas puolimas, išsiblaškymas gynyboje, o žaidėjai, turėję „tempti“ visą komandą, tokie kaip pavyzdžiui Dragic, buvo tiesiog nematomi.

Nematome priežasties, kodėl šiandien ispanai neturėtų nugalėti slovėnų dviženkliu skirtumu. Ispanai, net neturėdami Navarro, Ibaka ir Pau Gasol, yra Eurobasket 2013 favoritai, ir tai jie parodė jau pirmose savo rungtynėse. Gynyba su Marc Gasol priešakyje tiesiog geležinio stiprumo. Pridėkime tai, kad slovėnai tikrai jaus ne tik spaudimą laimėti namuose, bet ir jaudulį gavus tokį varžovą, ir gauname visai įtikinamą scenarijų sutriuškinimui.

Todėl šiandien mes tikimės ispanų dominavimo aikštėje nuo pat pirmų minučių ir lengvos pergalės bent jau 10-čia, o gal ir daugiau taškų. Tokiu atveju lažybų bendrovių siūlomas handikapas šioms rungtynėms atrodo tikra dovana. Mes pasirinkome -7, o jei ieškote didesnių koeficientų, rinkitės didesnį skirtumą.

Tikėkimės, siurprizų šiandien Slovėnijoje įvyks mažiau…

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Ispanija -7 8/10 1.84 Pinnacle 78:69  -8

 

 

Komentarų: 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *