Houston Rockets – Los Angeles Clippers (NBA, 05.13 @ 04:30)

Rockets – Clippers serija kol kas nedžiugina Hiustono fanų, tačiau ji tikrai nenuvilia tų, kuriems patinka veržlus žaidimo stilius su daug atakų ir mažai gynybos.

Į tai, kad šios komandos prastai ginasi, mes atkreipėme dėmesį jau ne pirmą kartą – ir jau laimėjome dienos biliete su Over. Dabar vėl žiūrime statistiką, ir manome, kad didelis rezultatyvumas turėtų išlikti.

Rockets praktiškai nesigina, o kartais net atrodo, kad ir nebando. Clippers pastangos gynyboje solidesnės, tačiau ir jie taip pat stipresni puolime.

Pirmos ketverios tarpusavio rungtynės baigėsi rezultatais 218, 224, 223 ir 223 – ir kiekvienu atveju laimėjo pastatę už Over. Ir netgi su tokiais rezultatais, stebint rungtynes matosi, kad dar įmanomas ir didesnis taškų skaičius, ypač kalbant apie Rockets. Šie pastarąsias dvejas rungtynes nepritraukė net iki 100. Jie tikrai gali įmesti daugiau, ypač jei bandytų daugiau metimų iš toli. Be to, šiandien jie žais namuose, ir šiandienos rungtynės lemiamos. Lemiamose visuomet matome daugiau skubėjimo, daugiau atakų, daugiau metimų. 

Iš tikrųjų, mes matome labai mažai galimybių, kad šioje serijoje staiga atsirastų rungtynės, kuriose laimėtų Under.  Todėl drąsiai rekomenduojame Over.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Over 216.5 7/10 1.80 Pinnacle  124:103  +5,60

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *