Olimpinis krepšinio turnyras: JAV – Lietuva

Rungtynių prieš JAV daugelis Lietuvos krepšinio sirgalių laukia su nerimu širdyje. Stebuklo mažai kas tikisi, tačiau būtų malonu, jei pralaimėtume bent jau negėdingu skirtumu…

JAV

Amerikos krepšinio rinktinė tikrai suteikė neišdildomų įspūdžių mače su Nigerija. Visas 40 minučių matėme nesustabdomą dominavimą aikštėje, „kiaurus” tritaškius ir beveik neįtikėtiną dvitaškių pataikymą – Nigerija buvo sutriuškinta 83 taškų skirtumu…

Daugiausiai prie tokio rezultato prisidėjo Carmelo Anthony, kuris įmetė 10 iš 12 JAV tritaškių tose rungtynėse, bei per 14 aikštėje praleistų minučių surinko 37 taškus. JAV tiesiog negalėjo nepataikyti, Nigerija nesugebėjo jų net pristabdyti, taigi treneris Krzyzewski, pamatęs, kad pergalė jau faktiškai amerikiečių rankose, pasodino tiek Anthony, tiek Kobe Bryant ir LeBron James ant suolo.

Šiandien amerikiečiai tikėsis pasirodyti ne mažiau įspūdingai. Vakar, kaip ir trečiadienį, treneris Mike Krzyzewski suteikė savo vyrams poilsio dieną, tai aiškiai parodo, kad jo nuomone, Lietuva yra tokia pat nepavojinga varžovė, kaip ir Nigerija.

Lietuva

Lietuva A grupėje kol kas užima ketvirtą vietą, turėdama 1 pergalę ir 2 pralaimėjimus. Rezultatyviausias žaidėjas – Kleiza, tačiau norint ką nors parodyti amerikiečiams, jam reiktų per šias rungtynes sumesti bent trigubai tiek, kieki jis sumeta vidutiniškai (16,0 taško)… Valančiūnas vis dar žaidžia kaip nesavas, metimai iš toli vis dar tragiškai nekrenta – su tokiu žaidimu, kaip iki šiol, JAV nesustabdysime.

Lietuva – JAV: rekomenduojamas statymas

Nors lietuviai tarptautiniuose krepšinio turnyruose dažnai būdavo neparankūs varžovai amerikiečiams, šių metų Olimpiadoje Lietuvos rinktinei reikės labai pasistengti, kad bent nepralaimėti tokiu gėdingu skirtumu, kaip Nigerija. Tiek, mes manome, mūsų vyrai  sugebės, todėl šiandienos statymo rekomendacija – Under.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Under 188 5/10 1.91 10bet    

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *