Olimpinis krepšinio turnyras: Prancūzija – Lietuva

Krepšinio gerbėjų šiandien laukia nerimo pilnas rytas – jau 11:00 val. (Lietuvos laiku) mūsų krepšinio rinktinė žengs į aikštelę, kurioje lauks prancūzai, vedami Tony Parker. Ar sulauksime pergalės? O gal pasikartos rungtynių su Argentina scenarijus?

Lietuva

Rungtynėse su Argentina Lietuvos krepšinio rinktinė daug kur atsiliko nuo priešininkų, tačiau labiausiai – gynyboje.  Be to, kamuolys judėjo per lėtai, pataikymų procentas – irgi per mažas.

Visai kitą vaizdą pamatėme per rungtynes su Nigerija. Žinoma, nereikia pamiršti, kad tai – žemesnio lygio priešininkas nei Argentina ar Prancūzija, tačiau tai rodo, kad lietuviai nepalūžo psichologiškai, o tai – didelis pliusas. Motyvacijos turėtų pridėti ir tas faktas, kad jei nugalėtume prancūzus, o vėliau – Tunisą, pakiltume į trečią A grupės vietą, ir taip išvengtume ispanų, su kuriais ketvirtfinalyje tikriausiai teks kovoti ketvirtą vietą A grupėje užėmusiai komandai. Nors trečioji vieta grupėje turbūt reikštų kovą su rusais ketvirtfinalyje,  tai vistiek bent šiek tiek palankesnis scenarijus…

Šiandien viskas priklausys nuo to, ar lietuviai sugebės perimti dominavimą aikštėje nuo pirmų rungtynių minučių. Žinoma, reiktų nepamiršti kietos gynybos ir nepaleisti iš akių prancūzų pergalių kalvio – Tony Parker.

Prancūzija

Prancūzija, kaip ir Lietuva, šiame turnyre turi vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą. Kaip ir buvo tikėtasi, prancūzai neprilygo amerikiečiams, tačiau puikiai kovėsi ir nugalėjo Argentiną, kas bent jau mums buvo netikėtas rezultatas.

Prancūzai gerai žino mūsų rinktinės silpnąją vietą – gynybą, ir bandys tai išnaudoti. O patys prancūzai ginasi labai gerai – tuo pagrinde užsiima Batum ir Pietrus. Jei lietuviai neras jiems vaistų, sėkmingų atakų turės itin mažai.

Lietuva – Prancūzija: rekomenduojamas statymas

Rekomenduojant statymą šioms rungtynėms, galvoje kovojo sveika nuovoka ir tikėjimas Lietuvos krepšinio rinktine. Nes remiantis įvykusiomis rungtynėmis, prognozuotume prancūzų pergalę dviženkliu skirtumu, taigi geriausias statymas būtų Prancūzija su handikapu (Prancūzija -6, daugiausiai duoda 10bet – 1.91).

Tačiau tikėjimas lietuviais ir patriotiškumas kužda, kad šiandien visgi galime sulaukti malonaus siurprizo. Todėl šį kartą elgiamės ne kaip profesionalūs lažybininkai, bet kaip tikri Lietuvos krepšinio sirgaliai ir statome už Lietuvą, o kad būtų šiek tiek daugiau šansų renkamės statymą su handikapu.

O ką renkatės jūs?

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Lietuva +8 5/10 1.83 Bet365  82:74  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *