Olimpinis krepšinio turnyras: Tunisas – Lietuva

Liko paskutinės grupės etapo rungtynės, ir jose lietuviams teko iš pirmo žvilgsnio lengvas varžovas  – Tunisas. Tačiau ar tikrai bus lengva laimėti? Mes matome kelis pavojus, tačiau tikime pergale. Skaitykite mūsų apžvalgą ir pažiūrėkite, kokį statymą rekomenduojame lažyboms.

Tunisas

Tunisas, kaip aiškus A grupės autsaideris, visas savo rungtynes sužaidė gana neblogai, net ir prieš JAV. Neturėdama tarptautiniu mastu žinomų žaidėjų, Tuniso rinktinė daugumą savo rungtynių žaidė ryžtingai ir sudarė varžovams problemų. Prisiminkime mačą su Prancūzija, kai tunisiečiai kovėsi iki paskutinės minutės ir pralaimėjo tik 4 taškais (69:73).

Tuniso rinktinei didelis pasiekimas buvo vien tai, kad jie pirmą kartą pateko į Olimpinį krepšinio turnyrą. Pergalių niekas iš jų nesitikėjo. Nesitikima ir šiandien – juk jokių šansų patekti į ketvirtfinalį tunisiečiai neturi. Tačiau tai nereiškia, kad Tunisas nesikaus ar kad bus lengvos rungtynės. Be to, laimėję jie suteiktų kitai Afrikos komandai Nigerijai šansą patekti į ketvirtfinalį… Taip kad kovoti motyvacijos Tunisas šiandien tikrai turės. Kiek tai padės, ir ar to užteks – štai svarbiausias klausimas.

Lietuva

Lietuvos krepšinio rinktinės nuotaika puiki – vyrai puikiai pasirodė kovoje su turnyro favorite JAV komanda. NBA žvaigždžių spindesys neapakino lietuvių ir jie vos nesukūrė stebuklo. Juk buvo akimirkų, kai lietuviai pirmavo, o ir pralaimėta tik 5 taškais, kai buvo pranašavusių tokį fiasko, kokį rungtynėse su JAV patyrė Nigerija. Kad ir pralaimėjimas, bet jis pridėjo lietuviams nemažai pasitikėjimo savimi, kurio tikrai trūko po rungtynių su Argentina ir Prancūzija.

Šiandien svarbiausia nenuvertinti varžovo ir nesitikėti lengvos pergalės. Jei lietuviai parodys savo profesionalumą ir ryžtą, bei tinkamai nusiteiks šioms rungtynėms, pergalė mūsų.

Tunisas – Lietuva: rekomenduojamas statymas

Nors rungtynės yra tarp autsaiderio ir stiprios komandos, sunkumų prognozuojant vistiek kyla. Pirma, Tunisas neturi ko prarasti, ir jie tikrai kausis iki paskutinės sekundės. Antra, Lietuvos rinktinė pasižymi nestabilumu – jie gali kautis kaip lygūs su lygiais prieš JAV, o po to pralaimėti Tunisui. Mes, žinoma, tikimės šiandien pergalės, tačiau nesiryžtame prognozuoti handikapo statymo. Jo linija nustatyta ant 19 taškų – tai gana nemažas skirtumas. Jei lietuviai „skraidys” po rungtynių su JAV,  bus užsidegę ir ryžtingi, gali nugalėti ir didesniu skirtumu. Jei bus pavargę, nenusiteikę, tikėsis lengvos pergalės, o Tunisui seksis – skirtumas tikrai bus mažesnis.

Todėl norėdami  mažiau rizikuoti, renkamės Under/Over statymą. Manome, kad jei jau prieš JAV lietuviai sumetė arti 100, tai ir šiandien neturėtų būti sunku. Tikimės rezultatyvių rungtynių ir statome Over:

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Over 154.5 6/10 1.91 888sport 63:76 -6

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *