Pasaulio Futbolo Čempionatas: Argentina – Bosnija ir Hercogovina (16.06 @ 01:00)

Pasaulio Čempionato grupei F turnyro pradžia, kaip ir grupei E, yra būtent šiandien. Pirmose grupės rungtynėse susitinka realūs pretendentai į viso čempionato nugalėtojus – Argentina – ir čempionato debiutantai – Bosnija ir Hercogovina.

Argentinos pasirodymo pasaulio čempionate laukia daugybė šios rinktinės gerbėjų visame pasaulyje. Šalis pateko į čempionatą nugalėjusi CONMEBOL atranką: joje iš 16 rungtynių laimėjo 9, 5 sužaidė lygiosiomis ir tik 2 pralaimėjo. Į kovą ją ves, žinoma, keturis kartus Balon D’or laimėtojas Lionel Messi, tačiau ne tik dėl jo lažybų bendrovės Argentiną stato antroje vietoje po Brazilijos kaip galimą viso čempionato nugalėtoją. Šįmet Argentinai pavyko surinkti vieną iš kokybiškiausių rinktinių ir jie yra tikrai stiprūs prentendentai į čempionus. Tik įsivaizduokite kokia atakuojanti galia bus aikštėje, kai vien priekyje tryse: Messi, Aguero ir dar Lavezzi arba Higuan arba Di Maria!

Bosnija ir Hercogovina labai nustebino UEFA atrankoje, laimėjusi G grupę, rezultatu 8-1-1. O juk ta grupė buvo gana „sunki” – joje buvo tokios rinktinės kaip Graikija ir Slovakija. Visgi bosniai didžiąją dalį rungtynių gana nesunkiai dominavo aikštėje ir užtikrintai laimėjo. Net graikų gynyba buvo prieš juos bejėgė namuose, leidusi bosniams laimėti 1:3.

Pirma, ką mes matome, yra tai, kad laukia labai įdomios rungtynės. Antra, tikriausiai, kad Argentina laimės, bet dėl milžiniškų statymų visame pasaulyje būtent už tai, koeficientas už juos yra niekinės vertės. Dėl to paties koeficientas už Bosniją ir Hercogoviną yra ženkliai per didelis, taigi vertės jame labai daug. Bet ar gali bosniai laimėti? Tikriausia ne, ir jei jie pakankamai protingi, tikriausiai jų „planas maksimum” šiandien yra lygiosios.

Iki šiol Argentinai, kad ir kokius talentus atsiveždavo, pasaulio čempionatuose sekdavosi prasčiau nei būdavo prognozuojama. Daugiausiai dėl silpnos gynybos. Tai galioja ir šįmet – argentiniečių vartininkas Romero netgi nėra pagrindinis vartininkas klube, kuriame jis žaidžia (Monaco).

Bosniai žaidžia dviem schemomis: atrankoje jie naudodavo 4-1-3-2, o draugiškose dažniau rinkdavosi 4-2-3-1. Pirmoji – gana agresyvi, antra atsargesnė. Tai labai geras ženklas – komanda yra universali, lanksti ir turi praktikos tiek, kad realiai gali keisti schemą viduryje rungtynių. Dar tai rodo, kad komanda turi planą, yra vieningi, bet tikslingai siekia savo tikslų. Kuo toliau, tuo labiau ima atrodyti, kad Bosnijos ir Hercogovinos komanda gali tapti šio čempionato „juoduoju arkliuku”, o turint omenyje jų grupę, ir išeiti į sekantį etapą.

UEFA atrankoje bosniai dar pasižymėjo tuo, kad įmušė daugiausia įvarčių iš visų besivaržančių komandų. Eden Dzeko iš Man United tapo rezultatyviausiu atrankos žaidėju (9 įvarčiai), jam padėję Pjanic ir Ibisevich taip pat parodė aukštą lygį.  Silpnesnė yra bosnių gynyba, todėl jei argentiniečiai intensyviai puls, jiems gali būti sunku atsilaikyti.

Tai štai ką mes turime – dvi komandas, kurios puikiai atakuoja, tačiau abi turi problemų gynyboje. Ar dar turite klausimų, kokį statymą rekomenduojame? Žinoma Over. Drąsesnieji galite rinktis ir Over 3.5 (3.05 Betsson) ar net Over 4.5 (6.00 Betfair), tik paskubėkite, visi šie koeficientai gana greitai krenta.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Over 3 7/10 2.53 10bet  2:1  0

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *