Pasaulio Futbolo Čempionatas: BelgiJa – JAV (01.07 @ 23:00)

Vėlesnėse šiandienos rungtynėse Pasaulio Futbolo Čempionate susitinka dvi komandos, kurių nei viena nesitikėjo patekti į šį etapą. Kuri iš jų bus stipresnė ir labiau motyvuota žengti dar toliau?

Iki šiol čempionate amerikiečių rinktinė atrodė geriau, nei iš jos buvo tikėtasi. Pirmiausiai, žinoma, dėl patyrusio puikaus trenerio Jurgen Klinsmann. Tačiau daug prideda unikalus JAV gyventojams būdingas, tarsi įgimtas, laimėtojo mentalitetas – jie nepasiduoda esant bet kokioms aplinkybėms, jie tikisi laimėti ir kovoja dėl to net kai šansų nedaug.

Todėl mes dar prieš pradedami šių rungtynių analizę, galvojome, kad nemažos galimybės jog Amerikos rinktinė tęs savo netikėtą skrydį čempionate.

Pirmosios jų rungtynės su Vokietija baigėsi 1:0, tačiau turint omenyje priešininkų pajėgumą, toks rezultatas yra gana padorus ir garbingas. Sekančiose dviejose grupių etapo rungtynėse matėme vis tobulėjančius ir vis taip pat sunkiai dirbančius amerikiečius – kokią tik pastebėdavome silpną vietą, iš karto buvo imamasi priemonių jai pašalinti ar bent jau susilpininti. Taigi JAV rinktinė dabar, kaip tik tuomet kai ir reikia, yra tinkamos formos bei nusiteikimo.

Grupių etape Belgija pasiėmė visus 9 taškus iš tiek pat galimų, tačiau bent jau mūsų belgai neįtikino. Jų grupė buvo viena iš silpniausių, taigi kol nepamatysime iš jų aikštėje ko nors įdomesnio, belgai – tik geriausi iš silpniausių.

Žinoma, negalime teigti, kad tai prasta komanda, perspektyvų jie turi, daug puikaus jaunimo, taip pat ir talentingų žinomų žaidėjų, tačiau pastarieji kol kas jie nedarė didelio įspūdžio. Eden Hazard buvo praktiškai nematomas, nežiba ir puolėjas Romelu Lukaku – rungtynėse su Rusija netgi ėmė rodyti nepasitenkinimą savo komandos treneriu, kai buvo pakeistas taip ir nesugebėjęs įmušti.

Lyginant komandas akivaizdu, kad JAV pusė yra labiau fiziškai pajėgi, o belgai turi daugiau talento. Tačiau pastarieji nesugeba žaisti vieningai ir sutelkti visus turimus privalumus bendram tikslui pasiekti. Amerikiečiai, atvirkščiai, yra itin darbštūs ir susitelkę, o grupių etapo rungtynės su tokiais priešininkais kaip Gana, Portugalija bei Vokietija buvo jiems labai puikus pasiruošimas.

Tikimės, kad JAV rinktinė šiandien įrodys, kad komandinis futbolas laimi prieš individualiomis žvaigždėmis paremtą futbolą. Ir nors lažybų bendrovės šį kartą favorite laiko Belgiją, mes matome milžinišką vertę statymuose už JAV. Tik šiek tiek apsidrausime su DNB statymu pagrindiniam laikui.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
JAV DNB 3/10 3.20 Unibet 0:0 (2:1) 0

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *