Pasaulio Futbolo Čempionatas: Brazilija – Kolumbija (04.07 @ 23:00)

Ketvirtfinalio apžvalgai pasirinkome antrąsias šiandienos rungtynes. Nors Prancūzijos-Vokietijos dvikova neabejotinai bus įdomi, tačiau jos baigtį prognozuoti praktiškai neįmanoma, mūsų patarimas būtų jose nestatyti ir tiesiog grožėtis futbolu, arba išbandyti netradicinius, įdomesnius statymus grynai dėl malonumo ir azarto, ne dėl pelno. O štai antrosiose rungtynėse tarp Brazilijos ir Kolumbijos, kurios tikrai bus ne mažiau įdomios, matome gana vertingų statymų galimybių.

Šeimininkai brazilai iki šiol laikomi realiausiais kandidatais tapti viso čempionato nugalėtojais, tačiau iš to, ką iki šiol matėme juos veikiant aikštėje, toks statymas mums atrodo labai silpnas.

Mes, žinoma, ne psichologai, tačiau emocinis uraganas, į kurį brazilai patys save įsuko, labai juos paveikė ir neigiamai įtakoja jų žaidimo kokybę. 

Įvyko dar tik pirmosios atkrentamosios rungtynės, tačiau baudinių serijos su Čile metu brazilai atrodė jau išsekinti patiriamo streso ir spaudimo, ir netgi laimėjus dauguma jų suklupo ir apsiverkė, visiškai nevaldydami emocijų.

Jei Brazilija nori tapti čempione, šių žaidėjų laukia dar trejos rungtynės. Ar jie dar sugebės susiimti ir atsitiesti, ar liko dar psichologinių jėgų? Šito nesužinosime iki pat tol, kol šiandien brazilai išbėgs į aikštę, ir to atspėti neįmanoma.

Brazilijos situaciją blogina ir akivaizdžiai ne geriausia fizinė forma. Iš šalies jie atrodo įveikiami. Vienintelis veiksnys, galintis lemti brazilų pergalę, yra Neymar. Jis labai ženkliai įtakoja savo komandos psichologinę atmosferą, motyvaciją ir pasitikėjimą savimi, tačiau tiesiog fiziškai neįmanoma, kad jis atliktų aikštėje viską už juos pats vienas. Be to, tokiu atveju jų priešininkų treneriams gana lengva yra dėlioti savo strategijas ir taktikas. Visgi vienas žaidėjas, kad ir koks geras jis bebūtų, nelaimės jei jam tinkamai nepadės likę 10 komandos draugų. Ir prieš tokią komandą, kurioje tik vienas žaidėjas yra pergalės kalvis, nei žaisti, nei laimėti nėra sudėtinga, net turint omenyje, kad ta komanda – Brazilija.

Tą puikiai suprato jau Čilė, ir kaip matėme, puikiai panaudojo rungtynių metu – po 120 minučių intensyvaus darbo aikštėje, net ir Neymar atrodė kaip nubėgęs maratoną, ir turėjo kreiptis į gydytojus.

Šiandien skelbiama, kad jokių problemų su fizine sveikata Neymar neturi ir yra visiškai sveikas, puikios formos bei pilnai pasiruošęs mačui su Kolumbija. Tačiau kolumbiečiai taip pat matė tas rungtynes su Čile, ir šiandien tikrai žino – norint laimėti, tereikia išvesti Neymar iš rikiuotės. O tai be abejo įmanoma.

Kolumbijos rinktinė nejaučia tokio didelio spaudimo laimėti, tačiau jiems gana neblogai sekasi, ir su 11 įmuštų įvarčių jie kol kas yra antri šiame čempionate pagal jų skaičių. 

James Rodrigues, pasinaudodamas šiuo čempionatu, įsiveržė į pasaulio futbolo žaidėjų elitą, o Kolumbijos treneris Jose Pekerman nustebino savo taktikos įžvalgumu.

Todėl mes manome, kad kolumbiečiai šiandien turi šansų parversti sužeistą Brazilijos žvėrį ant šono. Per visą šių abiejų šalių istoriją, Kolumbija nugalėjo Braziliją futbolo aikštėje tik du kartus, tačiau paskutiniai keturi abiejų šalių susitikimai pasibaigė lygiosiomis. Kadangi pasitikėjimo savimi ir ryžto kolumbiečiams nestinga, mūsų prognozė būtų, kad šiandienos mačo reguliarus laikas baigsis lygiosiomis arba Kolumbijos pergale – toks ir yra mūsų statymas (Double Chance market’as).

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
DC: Kolumbija arba lygiosios (regular time) 4/10 2.20 Betfair 2:1 -4

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *