Pasaulio Futbolo Čempionatas: Olandija – Kosta Rika (05.07 @ 23:00)

Dienos prognozėje šiandien vėlyvosios Pasaulio futbolo čempionato rungtynės. Pirmosiose mes net nerizikuosime siūlyti jokio statymo – nors Argentina atrodo favoritai, Belgija jau įrodė, kad jų nurašyti negalima. Tad pažiūrėkime, kaip galėtų susiklostyti Olandijos ir Kosta Rikos susitikimas.

Nenuostabu, kad olandai tiek daugumos fanų, tiek lažybų bendrovių laikomi susitikimo favoritais – jie šiame čempionate kol kas keliauja be paslydimų. Nerimą mums šiek tiek kelia tai, kad praeitas rungtynes jie žaidė kol kas sunkiausiomis sąlygomis šiame čempionate, ir nors Meksika tąkart buvo įveikta, tačiau du lemiami įvarčiai buvo įmušti tik rungtynių pabaigoje. Turint omenyje ir tai, kad jau nemažai rungtynių sužaista, atsiranda fizinio nuovargio ir psichologinio atbukimo rizika. 

Tačiau pagalvojus apie Kosta Rikos pastarąsias rungtynes, galima įtarti, kad jų komandos viduje situacija prastesnė. Nuo 66 minutės jie žaidė tik dešimtyje, o Graikijai įmušus rezultatą išlyginantį įvartį per pridėtą laiką, nugalėtojui išaiškinti prireikė baudinių serijos. Kadangi pagal Kosta Rikos rinktinės pajėgumą jie neturėjo nueiti taip toli šiame čempionate, gali būti, kad jų laimės laikas jau pasibaigė. Tai viena iš auksinių taisyklių sporte – silpnai komandai/žaidėjui gali kurį laiką labai sektis, tačiau toji sėkmė anksčiau ar vėliau baigiasi, o be sėkmės žaisti geriau, nei leidžia tikrasis pajėgumas yra neįmanoma. Taigi telieka nuspėti, kada tas laikas baigsis…

O sėkmė tikrai kol kas plačiai šypsojosi Kosta Rikai, ir jie įgijo daug naujų gerbėjų visame pasaulyje. Jie užėmė pirmą vietą grupėje, palikę žemiau savęs Italiją, Angliją ir Urugvajų. 

Tačiau Olandijos rinktinė yra stipresnė už tas visas tris kartu sudėjus. Ir po praeitose rungtynėse ištampytų nervų, bei galvojant, kad jie tikisi, jog jų dar laukia daugiau rungtynių, protingiausia taktika olandams šiandien būtų griebti jautį už ragų iš karto ir nepalikti Kosta Rikai vilčių jau nuo pat rungtynių pradžios, kartu išvaduojant save nuo streso bei nerimo.

O kad olandai tai sugebėtų padaryti, manome, niekas neabejoja. Vien ko verti aukščiausios klasės žaidėjai Arjen Robben ir Robin van Persie, kurie, skirtingai nei gana daug elitinio lygio žaidėjų šiame čempionate, abu jau įrodė savo profesionalumą rezultatais.

Olandai šiandien neturės tik traumuoto Nigel de Jong, tačiau šiai komandai net tokio puikaus žaidėjo praradimas neturėtų padaryti didelės įtakos – jau įsitikinome, kad treneris Louis van Gaal labai lanksčiai ir be jokių problemų kaitalioja komandos pozicijas ir schemas. Taigi jis tikrai sudėlios likusius žaidėjus palankiausiai, kaip tik įmanoma ir išvengs bet kokios galimos neigiamos įtakos dėl žaidėjo praradimo.

Kosta Rikai šiandien nepadės suspenduotas Oscar Durante (raudona kortelė mače su graikais).

Taigi mes manome, kad ne veltui olandai yra laikomi favoritais. Kosta rikiečiai, žinoma, darys viską kas tik įmanoma, tačiau mes manome kad olandus įveikti jie yra per silpni. Jiems sunkiai įkandama buvo net graikų gynyba. Ir nors iki šiol Kosta Rikai tikrai sekėsi, ir jie aikštėje atrodė neblogai, šiai rinktinei trūksta rimtų ginklų, kad galėtų įveikti Olandiją, kurių arsenalas milžiniškas ir kokybiškas.

Kadangi koeficientai už Olandijos pergalę jau mažoki, mes šiandien statysime su -1 handikapu, bei turėdami omenyje kostarikiečių nesugebėjimą palaužti solidžios gynybos, mėginsime vertingą, bet rizikingą statymą, kad olandai neleis įmušti Kosta Rikai nei vieno įvarčio. Mėgstantys įdomesnius statymus, galite pasidairyti First Goalscorer market’uose – yra gana sultingų koeficientų už Robin van Persie (4.50 pas Bet365) arba Arjen Roben (6.00 pas Betfair).

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Olandija -1 5/10 2.02 Bet365     
Olandija: Win to Nil 3/10 2.30 BetVictor  

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *