Pasaulio Futbolo Čempionatas: Prancūzija – Hondūras (15.06 @ 22:00)

Antrosiose šiandienos rungtynėse Pasaulio Futbolo Čempionate kovas tęs E grupės rinktinės. Matysime susitikimą tarp Prancūzijos ir Hondūro komandų: tai grupės favoritas prieš grupės autsaiderį.

Panašioje situacijoje grupėje D mes iš karto „nurašėme” autsaiderę Kosta Riką, ir suklydome (nors kas galėjo prognozuoti tokį rezultatą…). Todėl šiandien Hondūrą, kaip dar vieną atėjusį į čempionatą per CONCACAF atranką, paanalizavome detaliau. 2013-aisias Hondūras net kelis kartus nugalėjo tą pačią Kosta Riką – štai apmąstymų vertas faktas. Pažiūrėkime, ką matysime aikštėje: gana padoriai atrodanti sudėtis, kurioje Figueroa iš Celtic ir Izegurre iš Hull, vidurio aikštės šeimininkas iš Tottenham Wilson Palacios bei puolėjai Kingston ir Costly. Tai dabar svarbiausias klausimas: ar ši Hondūro rinktinė gali pateikti netikėtumą susitikime su Prancūzija?

Kad ir iš kurios pusės žiūrėjome ir analizavome, atsakymas į tą aukščiau pateiktą klausimą visuomet gavosi toks pats: Ne. Prancūzija yra viena iš pajėgiausių rinktinių šiame čempionate, jie turi praktiškai viską, ko reikia: talentingus žaidėjus, labai gerą atmosferą komandoje ir nuostabų trenerį Didier Deschamps, kuris sugeba sutelkti juos vieningam darbui, išnaudoti kiekvieno žaidėjo stiprybes individualiai tačiau nė vieno neiškelti aukščiau visos komados. 1998-aisias Deschamps laimėjo Pasaulio Čempionatą, taigi jis žino iš patirties, ką reiškia laimėti tokį turnyrą, ir kaip tai daroma. Su Karim Benzema priekyje, jaunaisiais talentais Greizmann, Pogba ir Varane bei patyrusiais Lloris, Evra bei minėtu Benzema, jis gali eiti toli ir šįmet. Žinoma, tokio aukšto lygio žaidėjo kaip Ribery netekimas yra neišmatuojamas nuostolis, ir jo tinkamai nepakeis niekas, tačiau mes manome, kad Prancūzijos rinktinė yra išskirtinė savo vieningumu, sugebėjimu adaptuotis bei niekada nepasiduoti, todėl pasiekti aukštų rezultatų sugebės ir be jo. Prisiminkime, kaip atrankoje pralaimėję Ukrainai išvykoje 2:0 jie nenuleido rankų ir namuose laimėjo 3:0. O kokios puikios buvo draugiškos rungtynės su Norvegija (laimėta 4:0) ir Olandija (laimėta 2:0)!

Taigi mes manome, kad Prancūzija šiandien laimės, tačiau statyti laimėtojo market’e neapsimoka dėl per žemų koeficientų. Išanalizavus komandų rezultatus ir dažniausiai pasirinktas žaidimo strategijas, gana įdomiai atrodo ir Under 2.5 statymas (dėl to, kad Hondūras dažnai sugeba bent jau kėlinį ištempti neblogai ginantis, Prancūzija dažniausiai neskuba, o kai jau pirmauja bent įvarčiu, atakuoja rečiau) tačiau jei prancūzai, išgąsdinti ispanų ar urugvajiečių likimo, imsis reikalo nuo pat pradžių, su Under galime ir stipriai nudegti. Galų gale radome aukso viduriuką – statymą, kuris gali „praeiti” kad ir kokią strategiją pasirinks Prancūzija: tai prancūzų pergalė tiek po pirmo kėlinio, tiek visose rungtynėse, tačiau rekomenduojamos statymų sumos visgi ne itin didelės – esame pasaulio čempionate, kuriame, kaip kol kas matome, gali nutikti įdomių dalykų 😉

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
HT/FT: Prancūzija / Prancūzija 4/10 2.05 Betfair  3:0 (1:0)  +4,20

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *