Pasaulio Futbolo Čempionatas: Šveicarija – Ekvadoras (15.06 @ 19:00)

Pasaulio futbolo čempionate šiandien kovas pradės ir E grupė. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad viskas šioje grupėje aišku – Prancūzija ir Šveicarija išeis į sekantį etapą, Ekvadoras ir Hondūras liks už borto. Bet ar po vakarykščio Kosta Rika sukurto siurprizo nereiktų atsargiau vertinti tokių „autsaiderių”?

Šveicarija pateko į pasaulio čempionatą užimdama pirmą vietą UEFA kvalifikacijos grupėje. Ekvadoras vos sugebėjo patekti per CONCACAF, kuris turbūt yra lengviausias atrankos į pasaulio čempionatą turnyras iš visų vykstančių.

Ekvadoras yra tipinė mažos šalies komanda, kurioje vos pora žvaigždžių, ir visi rezultatai pasiekiami išskirtiniu darbu aikštėje, prasidedančiu 1 rungtynių minutę ir tolygiai besitęsiančiu iki finalinio švilpuko. Tokį vaizdą matėme paskutinėse Ekvadoro draugiškose rungtynėse prieš čempionatą su Anglijos rinktine, nustebino ir jų solidi gynyba draugiškose prieš olandus. Griežtas treneris Ruben Rueda ir pora žinomų žaidėjų Antonio Valencia bei Caicedo, plius ta ištvermė ir darbas, ir tuomet Ekvadoras gali pasirodyti visai neblogai.

Šveicarai tikrai žino visa tai, todėl šiandien nesitiki pergalės paduotos ant lėkštutės. Nors jie kvalifikavosi lengvai ir parodė keletą įspūdingų pergalių, tačiau tradiciškai pačiame čempionate šveicarai atrodo prasčiau nei atrankoje į jį. O turint omenyje, kad jie vienoje grupėje su Prancūzija, jiems pergalės šiandien labai reikia. Pirmais smuikais gros tokie talentai kaip Shaqiri, Bahrami ir Inler. Šveicarijos rinktinėje taip pat daug jaunų žaidėjų, tačiau treneris Otmar Hitzfeld juos išmokęs žaisti ramiai, neskubėti ir stengtis laikyti kamuolį pas save kuo ilgiau.

Todėl atrodo, kad persvara yra Šveicarijos pusėje ir pasistengę šveicarai turėtų šiandien laimėti. Lažybų koeficientus už Šveicarijos pergalę didina nekokios nuotaikos po vakarykščio Urugvajaus pralaimėjimo Kosta Rikai. Žinoma, niekas neapsaugotas nuo dar vieno netikėtumo ir šiandien, tačiau prognozuodami ir priimdami statymo sprendimus, negalime remtis emocijomis ar visai kitų komandų rezultatais – reikia žiūrėti racionaliai į turimą informaciją ir remtis tik logiškai susijusiais faktais.

Taigi logiškai mąstant, siūlome nedvejoti ir pasiimti tą nerealią vertę, kurią siūlo lažybų bendrovės laimėtojo statyme už Šveicariją. Ekvadoras turi šansų tik tuomet, jei jie priims šias rungtynes kaip žaidžiamas namuose ir ims dominuoti aikštėje nuo pirmų sekundžių – tačiau bent jau dabar tai atrodo gana neįtikimas scenarijus. Tokios taktikos dažniausiai laikosi Šveicarija, ir dažniausiai jiems tai puikiai pasiseka. Tuomet Ekvadoras tikriausiai sutriks, ir tada šveicarų puolėjai turės geriausias galimybes išnaudoti savo progas rezultatyviai.

Jei klostysis toks scenarijus, patikimas statymas yra ir Under, tačiau tai suprato ir lažybų bendrovės, todėl koeficientai per maži kad tai būtų kartu ir vertingas statymas. Ieškantiems didesnių koeficientų rekomenduojame pasižiūrėti į Šveicarijos pergalę statyme „Win to Nil” (BetFred – 4.33) bei tikslaus rezultato statymus 1:0 (8.20 pas Betfair) arba 2:0 (14.00 ten pat – Betfair), žinoma Šveicarijos naudai.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Šveicarija laimės 7/10 2.50 Triobet  2:1  +10,50

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *