Pasaulio Futbolo Čempionatas: Urugvajus – Kosta Rika (14.06 @ 22:00)

Šiame Pasaulio Futbolo Čempionate grupė D yra viena iš tų, kur tikrai nėra aišku, kurios dvi komandos pateks į sekantį etapą: Anglija, Italija ir Urugvajus tikrai turi panašiai šansų. Kosta Rika aiškiai silpnesnė už kiekvieną iš paminėtos trijulės, tačiau gal kur trys pešasi, ketvirtam pasiseks prasprūsti?

Todėl D grupės kovos bus vienos įdomiausių, o galbūt net pateiks mums netikėtumų. Šiandien pamatysime, ar Kosta Rika galėtų būti tokių siurprizų autorė, ar ji tiesiog nugarmės žemyn nieko nelaimėjusi ir paliks trims likusioms komandoms išsiaiškinti tarpusavyje dėl galutinės rikiuotės grupėje.

Kalbant konkrečiai apie šios dienos Urugvajaus ir Kosta Rika susitikimą, jaučiasi šioks toks deja vu su Meksikos – Kamerūno rungtynėmis. Vėl turime realiai stipresnę komandą – Urugvajų, kuri prastokai atrodė kvalifikacijoje. Ir vėl turime gana silpną komandą – Kosta Rika – kuri atrankoje į čempionatą demonstravo kovingumą ir darbštumą.

Urugvajus dar gerokai iki čempionato pradžios atvirai skelbėsi, kad šįmet jie rimtai nusiteikę pakovoti dėl nugalėtojų vardo. Ir net nepaisant Suarez traumos, urugvajiečių rinktinė šiame čempionate tikrai galinga. Vien Cavani priekyje, kuris sugeba įmušti praktiškai bet kam, ir veteranas Diego Forlan, kuris praktiškai yra Urugvajaus futbolo veidas, pridarys tikrai daug bėdos bet kuriam priešininkui.

Kitas faktorius yra klimatas ir žaidimo vieta. Pietų Amerikos komandos visuomet pasirodo geriausiai, kai žaidžia „savo žemėje”, ir vėlgi tai ne tik dėl jiems įprasto oro, bet ir dėl visai kitokio psichologinio nusiteikimo nei žaidžiant išvykose. Žinoma, Brazilija ar Argentina tikrai turi daugiau šansų nei Urugvajus laimėti šį čempionatą, tačiau urugvajiečiai be jokios abejonės turi pakankamai pajėgumų patekti į sekantį etapą ir nuvilti Angliją arba Italiją. Šios grupės rungtynės jiems bus lengviausios, ir nors jie tikrai mieliau susitiktų su Kosta Rika vėliau, jau sužaidę su Italija ir Anglija, vistik šiandien yra jų šansas apšilti ir parodyti, ar tikrai jie tokie pavojingi varžovams, kaip patys pasiskelbė.

Kosta Rika daug dirbo, kad prasibrautų į pasaulio čempionatą. CONCACAF atrankos turnyre jie pagriebė ketvirtą, paskutinę vietą ir kartu su JAV, Meksika bei Hondūru atkeliavo į Braziliją. Tačiau iš tikro pati šalis nededa daug vilčių dėl tolimesnio nei grupių etapas pasirodymo, ypač turint omenyje, kad pateko į vieną iš „mirties” grupių. Kosta Rika rinktinėje yra talentingų žaidėjų, pavyzdžiui Bryan Ruiz ir Joel Campbell, tačiau grupėje, kurios komandose žaidžia tokie žaidėjai kaip Wayne Rooney, Mario Balotelli, Andrea Pirlo ir Frank Lampard, jie visada bus laikomi autsaideriais. Galbūt jiems nusišypsos sėkmė ir pirmose savo rungtynėse čempionate urugvajiečiai bus kažkiek pasimetę ar „neapšilę kojų”, tačiau net ir tokiu atveju prognozuoti pergalę ar bent lygiąsias Kosta Rikai nesiverčia liežuvis…

Taigi mūsų prognozė šiandien gana nuspėjama – manome, kad Urugvajus laimės, ir gal netgi ne vieno įvarčio skirtumu. Jei nori patekti į kitą etapą, net ir rungtynėse su Kosta Rika urugvajiečiai negali savęs taupyti ir privalės žaisti visa jėga. Jie moka kontroliuoti žaidimą ir dominuoti aikštėje, o Kosta Rikai tas tikrai nesiseka. Todėl pagrindinis mūsų šiandienos statymas šioms rungtynėms yra Urugvajaus pergalė su handikapu -1.

Taip pat siūlome pasižiūrėti į HT/FT statymus – yra gana nemažai šansų, kad Urugvajus žais pietietiškuoju stiliumi ir bandys iš karto vos rungtynėms prasidėjus parodyti, kas yra jų laimėtojas. Todėl statymas Urugvajus/Urugvajus pusės ir visų rungtynių laimėtojo market’e gali būti gana pelningas, nors dėl aukštesnės rizikos čia nerekomenduotume statymų didelėmis sumomis.

Kurios bendrovės siūlo aukščiausius koeficientus tokiems statymams, matote lentelėje žemiau.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Urugvajus -1 8/10 1.86 Pinnacle  1:3   -8
HT/FT: Urugvajus / Urugvajus 5/10 2.20 BetVictor  -5

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *