UEFA Čempionų lyga (kvalif.): Sparta Prague – Malmo FF (29.07 @ 20:30)

Europoje šiandien prasideda dar vienas atrankos į UEFA Čempionų lygą etapas. Pačioje pirmojoje vakaro dvikovoje susitinka čekų klubas Sparta Prague ir švedų Malmo FF. 

Sparta klubas yra puikios formos: pradėjo sezoną puikiais rezultatais, ir šiandien turi progą parodyti, kad jie buvo neatsitiktiniai (7:0 prieš Levadia, 3:0 prieš Plzen, 4:0 prieš Basel). Ši komanda – tai kokybės, talento ir patirties rinkinys, kuris tikrai dominuos Čekijos lygoje, ir turi realių šansų patekti į Čempionų lygos grupių etapą. Šįmet tai jų prioritetas numeris vienas, ir surinkta atitinkama su šiuo tikslu komanda – turbūt viena geriausių kokią Sparta turėjo per pastarajį dešimtmetį.

Prahos klubas visuomet žaidžia puikiai namuose: pernai Čekijos aukščiausioje lygoje jie niekam neleido nugalėti savo stadione (15 rungtynių – 15 pergalių). Tai nenuostabu, nes ten jie visada turi nerealų fanų palaikymą.

Švedų klubas nėra silpnas, tačiau jų kokybinis lygis tikrai žemesnis nei čekų. Be to,  atvirkščiai nei čekams, kuriems sezonas tik prasideda, Švedijoje jis jau įpusėjęs ir žaidėjai akivaizdžiai jaučia nuovargį. Čempionų lygos atrankoje Malmo žaidžia sunkiai, neįspūdingai, praeitame etape vos vos įveikė latvių Ventspils (1:0 sudėtinis dviejų rungtynių rezultatas, tas vienintelis įvartis buvo neįtikinantis, daugiau dėl sėkmės, po to komanda užsidarė gynyboje lyg žaistų prieš stiprų varžovą). Nors nelabai atrodė tikėtina prieš tas rungtynes, tačiau švedų čempionas tikrai turėjo problemų su latviais. Tai jau žinoma tendencija – net geriausi švedų bei suomių futbolo klubai tarptautinėje arenoje paprastai pasirodo daug prasčiau nei savo nacionalinėse lygose. Panašu, kad šį kartą trečiasis raundas Čempionų lygos atrankoje švedų klubui bus paskutinis. 

Šiandien mes tikimės iš Sparta pergalės, ir daugiau nei vieno įvarčio skirtumu. Mūsų pasirinkimas – pergalė su vieno įvarčio handikapu, drąsesnieji gali rinktis ir AH -1.5 (2.60 Pinnacle Sports).

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Sparta -1 7/10 1.97 12bet 4:2 +6,79

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *