Lažybų naujienos

Pasaulio Krepšinio Čempionatas: svarbiausia informacija, trumpos komandų apžvalgos, prognozės

Šiandien prasideda krepšinio gerbėjų ilgai lauktas Pasaulio Krepšinio Čempionatas (2014 FIBA World Cup). Ištisas dvi savaites džiaugsimės rungtynėmis tarp geriausių kiekvieno žemyno komandų, kol galų gale viena iš jų iškovos pasaulio čempionų titulą. 

Šiame straipsnyje sudėjome svarbiausius dalykus, kurie pravers tiek užkietėjusiems krepšinio fanams, tiek mažiau besidomintiems, na ir žinoma – krepšinio lažybų mėgėjams. 

Skaityti toliau

Pasaulio Futbolo Čempionato tvarkaraštis

Pagaliau sulaukėme vieno didžiausių sporto renginių šiais metais – Brazilijoje prasideda Pasaulio Futbolo Čempionatas. Šįmet jame dalyvauja 24 šalių rinktinės, kurios pradžioje yra suskirstytos į 8 grupes (A, B, C, D, E, F, G, H). Žemiau rasite Čempionato tvarkaraštį. Rungtynių pradžia nurodyta Lietuvos laiku.

Skaityti toliau

LazybosInternetu.com: atsinaujinę, dar geresni, dar patikimesni!

Jei skaitote šį įrašą, tai tikrai matote, kad pastarajį pusmetį paskyrėme ne atostogoms, o ilgai planuotam atsinaujinimui. 3 metų proga LazybosInternetu.com gavo naują rūbą, kurį su pasididžiavimu šiandien pristatome jums. Skaityti toliau

Tik iki rugsėjo 18 d. 9:00 val. speciali kaina BetAdvisor krepšinio prognozėms!

Jei svarstėte apie BetAdvisor prognozių įsigyjimą, dabar turite puikią progą sutaupyti: tik parą laiko, iki rugsėjo 18 d. 9 val. ryto geriausių krepšinio tipsterių prognozės kainuoja 69€ vietoje 99€! Šiam pasiūlymui galioja visos standartinės BetAdvisor garantijos. Paskubėkite ir įsigykite prognozes iš profesionaliausio tipsterių portalo pigiau.

Skaityti toliau

Nuo gegužės 1 d. Bwin nepriims lietuvių

Internetinių lošimų operatorius Bwin paskelbė nuo gegužės 1-sios nepriimsiantis naujų žaidėjų registracijų iš 18-os pasaulio šalių. Tarp jų yra ir Lietuva – todėl jei planavote tapti Bwin lažybų, pokerio ar kazino vartotojais, užsiregistruoti reiktų iki gegužės 1 dienos. Seniau užsiregistravę galės ir toliau naudotis Bwin paslaugomis be apribojimų. Skaityti toliau