Lažybos internete ar lažybų punkte?

Šį straipsnį parašyti įkvėpė vienas žmogus, kuris norėtų tapti profesionaliu lažybininku, nors šiuo metu savo statymus atlieka lažybų punkte. Mes bandėme trumpai paaiškinti, kodėl labiau apsimoka statyti internetu, tačiau supratome, kad reikia papasakoti išsamiai. O tuomet pagalvojome, kad nors tai mums ir neįtikėtina, galbūt tokių žmonių yra visai nemažai, taigi iš to ir atsirado šis straipsnis. Jame pabandysime įrodyti, kodėl labiau apsimoka statyti internete, o ne vaikščioti į lažybų punktą. Su konkrečiais pavyzdžiais!

Lažybų internete privalumai

Lažybos internetu šiuo metu yra vienas paprasčiausių ir populiariausių būdų atlikti sporto statymus – tiek tarp lažybų mėgėjų, pastatančių tik kartais, daugiausiai tik savo malonumui, tiek tarp profesionalų, statančių kiekvieną dieną, o kartais ir iš to gyvenančių. Vis daugiau ir daugiau žmonių  renkasi lažintis būtent internete, o ne vaikščioti į lažybų punktą, tačiau tiems, kurie vis dar vargina savo kojas siūlome pažiūrėti, ką jie praranda:

  • Internete tikrai rasite platesnę sporto šakų pasiūlą
  • Taip pat internetinės lažybų bendrovės siūlo daugiau statymų rūšių ir tipų
  • Lažintis internete galite 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę
  • Savo laimėjimus galite išsiimti jums patogiausiu būdu – dauguma bendrovių siūlo po kelis būdus, kaip tą galite padaryti
  • Atitinkamai, tiek pat daug būdų yra įsidėti pinigų į savo lažybų internete sąskaitą
  • Pinigų pervedimai tiek į jūsų sąskaitą, tiek iš jos yra saugūs – saugumą užtikrina specialios technologijos, kurių neturinčios lažybų internete bendrovės paprasčiausiai negauna licencijos veikti bei nė viena internetinė mokėjimo sistema nesutinka dirbti su tokia bendrove
  • Galite lengvai gauti pagalbą – paprastai ji teikiama el.paštu, telefonu ir tiesioginiu pokalbiu (angl. live chat)
  • Lažybų bendrovės, veikiančios internete, dažnai siūlo įvairias akcijas ir bonusus – tokių gerų pasiūlymų jūs nerasite jokiame lažybų punkte
  • Koeficientai internete paskelbiami anksčiau, ir nuolat atnaujinami
  • Ir svarbiausia – koeficientai internete yra didesni

Taigi, jei jūs statote lažybų punkte, jūs netenkate visų išvardintų privalumų, ir su kiekvienu statymu prarandate laiką ir pinigus. Tik pagalvokite –  jūs siekiate kuo daugiau laimėti, tačiau jei lažinatės punkte, iš tikrųjų pats mažinate savo pelną. Vienas iš profesionalių lažybų principų yra visuomet stengtis pastatyti su kaip įmanoma didesniu koeficientu, kad laimėjimo atveju, pelnas būtų maksimalus.

Taip, būna kad koeficientai internete ir punkte vienodi. Būna net tokių atvejų, kai punkte siūlomas didesnis koeficientas, tačiau žymiai daugiau kartų didžiausi siūlomi koeficientai yra internetinėse lažybų bendrovėse.

Iš tiesų, net ir labai nedideli koeficientų skirtumai gali nulemti, ar jūs esate laimintis lošėjas, ar pralaimintis. Netikite? Štai žadėtas pavyzdys.

Pavyzdys 1: koeficientų skirtumai

Palyginkime koeficientus kelioms rungtynėms iš lažybų punkto ir iš lažybų bendrovės internete. Radome tokius koeficientus.

Lažybų punkte:

Rungtynės 1 X 2
Arsenal – Bayern 4.33 3.50 1.90
Porto – Malaga 1.60 3.75 5.60
Milan – Barcelona 7.00 3.75 1.44
Galatasaray – Schalke 2.20 3.20 2.60
       

Internetinėje lažybų bendrovėje:

Rungtynės 1 X 2
Arsenal – Bayern 4.50 3.75 2.10
Porto – Malaga 1.91 3.90 6.70
Milan – Barcelona 6.50 4.00 1.62
Galatasaray – Schalke 2.40 3.35 3.40
       

Kaip ir sakėme, tikrai būna atvejų, kad koeficientas punkte didesnis nei internete – štai matome, kad jei norėtumėte statyti už Milan pergalę, geresnį koeficientą rastumėte lažybų punkte. Tačiau peržiūrėjus visus koeficietus matosi, kad tai išimtis, o ne taisyklė. Mums atrodo, kad vien tokio palyginimo jau gana, tačiau jei jūs vis dar netikite, kad šie skirtumai gali lemti, ar būsite laimintis, ar pralaimintis lažybininkas, tęskime toliau. Kaip sakoma animacijos klasikoje – „Paskaičiuokime, protingieji kurmiai”.

Pavyzdys 2: pelno/nuostolio skirtumai

Tarkime, kad turime du lažybininkus. Jonas visuomet stato tik punkte, o Petras – tik internete. Jie abu domisi ir stato už NBA rungtynes – handikapus ir totalus. Abu turi startinį 1000$ kapitalą lažyboms, ir kiekvienu statymu stato po 50$. Pasibaigus NBA sezonui, abiejų rezultatas buvo vienodas: 52 laimėti statymai ir 48 pralaimėti. Vienintelis skirtumas buvo tas, kad už handikapą arba totalą Jonas lažybų punkte gaudavo koeficientą 1.909, o Petras internetu – 1.934. Skirtumas atrodo nedidelis, ar ne? Suskaičiuokime, koks sezono pabaigoje buvo Jono ir Petro pelnas.

  Jonas (punktas) Petras (internetas)
Startinis kapitalas 1000$ 1000$
Viso pastatyta 5000$ 5000$
Viso laimėta 4963$ 5028$
Pelnas/nuostolis -37$ +28$
Kapitalas po sezono 963$ 1028$
Rezultatas -3,70% +2,80%
     

Ką matome? Nors koefcientai punkte ir internete skyrėsi tik nepilnom trim šimtosiomis, Jonas sezoną baigė su nuostoliu, o Petras – su pelnu. Viską statant vienodai, jų galutinis rezultatas skyrėsi net 6,50%. Ir nors abu pastatė tik po 100 statymų, pinigais šis skirtumas gana žymus. O jei statome tūkstančiais statymų per sezoną? Praradimai tuomet gali būti milžiniški…

Manome, kad įtikinamai parodėme, kad neapsimoka statyti lažybų punktuose. Jei iki šiol taip darėte, sukaupkite drąsą, ir atsidarykite savo pirmąją lažybų internete sąskaitą. Tai lengvas ir paprastas procesas, kuris užims vos kelias minutes. Dar kelios minutės pinigų įsidėjimui, ir jau galite statyti. Patikimų lažybų bendrovių sąrašą rasite specialiame mūsų puslapyje. Prisiminkite, kad profesionalūs lažybininkai rekomenduoja turėti sąskaitas bent keliose lažybų bendrovėse – taip užsitikrinsite, kad visuomet statote su didžiausiais įmanomais koeficientais, ir jūsų pelnas dar padidės.

Perėję nuo punkto į internetą, turėsite daugiau laiko ir didesnius laimėjimus.

Komentarų: 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *