Lažybų bendrovės su mažiausiais įnašais

Dauguma norinčių išbandyti lažybas internetu nenori iš pat pradžių rizikuoti didelėmis sumomis, dar kiti pradedantieji planuoja pradėti nuo nedidelės sumos ir stengtis ją didinti laimėjimais. Deja, dauguma lažybų bendrovių turi gana nemažą pradinio įnašo dydį – dažniausiai ši suma yra bent 10, o kartais – ir 20, 25 ar net 50 $/€/£. Tačiau išeitis yra – mes peržiūrėjome ir atrinkome tas bendroves, kuriose pinigų įnašo dydis yra mažiausias.

Kodėl lažybų bendrovės nenori mažų įnašų?

Paprasčiausiai todėl, kad joms neapsimoka. Dažniausiai lažybų bendrovėse pinigų įnešimas yra nemokamas, arba kainuoja nedaug, nes mokesčius (pervedimo, valiutos keitimo ir pan. ) visiškai arba dalinai apmoka pati bendrovė. Taigi jei Jūs įsidedate 2$, o pavedimo mokesčiai bendrovei yra, pavyzdžiui, 5$ už pavedimą, Jūsų įsidėjimas jai bus nuostolingas. Būtent todėl dauguma bendrovių turi minimalų įnašo dydį – dažniausiai jis yra nuo 10 iki 25 $/€/£.

Kai kurios bendrovės nori tarp savo klientų matyti tik rimtus, profesionalius lažybininkus. Tokios bendrovės nusistato dar didesnius minimalius įnašų dydžius, pavyzdžiui, 50 ar 100 $/€/£. Šis apribojimas taip pat apsaugo bendroves nuo smulkių sukčių ir didžiosios dalies bonusų medžiotojų.

Lažybų bendrovės su mažais įnašų dydžiais

Visgi gerai paieškoję, radome kelias bendroves, kurios leidžia žaidėjams įsinešti ir nedideles sumas. Atkreipkite dėmesį, kad minimali įnašo suma dažnai priklauso nuo pinigų įsidėjimo būdo. Bendroves surikiavome nuo mažiausios įsidedamos sumos, didėjimo tvarka.

Bendrovė Minimalus įnašas Įsidėjimo būdas Tinklalapio nuoroda
Expekt 1 $ WebMoney
PaySafeCard
Aplankyti Expekt »
Bet365 5 €/£; 10 $ Moneybookers
Neteller
Kreditinės/virtualios kortelės
Aplankyti Bet365 »
Expekt 5 € Kreditinės/virtualios kortelės Aplankyti Expekt »
Triobet 5€ / 7$ / 15 Lt WebMoney Aplankyti Triobet »
Unibet 18 Lt SEB arba Swedbank e-bankininkystė Aplankyti Unibet »
WilliamHill 5 £ WebMoney Aplankyti WilliamHill »
Coral 5 £ Kreditinės/virtualios kortelės Aplankyti Coral »
Ladbrokes 5 £ Kreditinės/virtualios kortelės Aplankyti Ladbrokes »
Unibet 30 Lt Kreditinės/virtualios kortelės Aplankyti Unibet »
Triobet 35 Lt Moneybookers
Neteller
Aplankyti Triobet »
Bwin 35 Lt Moneybookers
Neteller
Kreditinės/virtualios kortelės
Aplankyti Bwin »

 

Tikimės, šis sąrašas padės Jums išbandyti lažybas internetu nenuskriaudžiant savo piniginės. Jei žinote lažybų bendrovę su nedidele įnašo suma, rašykite komentaruose ir mes būtinai papildysime sąrašą – padėkime vieni kitiems!

Komentarų: 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *