Lažybų naujoko gidas

Lažybos internetu – lengvas būdas patirti daugiau įspūdžių stebint varžybas ir gauti papildomų pinigų. Nereikia eiti iš namų, nereikia turėti daug pinigų, reikia tik kompiuterio, interneto ir e-bankininkystės bet kuriame Lietuvos banke. Tai legalu ir patikima.

Nuolat vien laimėti neįmanoma, tačiau įgijus žinių bei patirties, sporto lažybos gali tapti neblogu papildomų pajamų šaltiniu. Nedaug, tačiau yra ir tokių žmonių, kuriems tai pagrindinis darbas bei pragyvenimo šaltinis. Na, o jei tai nedomina, lažybos visuomet bus papildoma pramoga stebint sporto rungtynes, suteiks daugiau azarto bei adrenalino.

Lažybos internete – tai 3 paprasti žingsniai:

1

Užsiregistruok

lažybų bendrovės interneto tinklalapyje

2

Įsidėk

pinigų į savo lažybų sąskaitą

3

Statyk

už sporto įvykius ir laimėk pinigų!

O dabar pateiksime viską smulkiai, aiškiai ir su iliustracijomis.

Pirma tau reikia išsirinkti, kur lažintis. Mes rekomenduojame lažybų bendrovę TonyBet – tai patikima, turinti licenciją veikti Europoje lažybų kompanija. TonyBet itin tinka lietuviams ir todėl, kad turi svetainę bei teikia pagalbą lietuvių kalba, o pinigus galima įsidėti naudojant daugumos Lietuvos bankų e-bankininkystę, taip pat iš Payseros sąskaitos, Perlo terminamuose, Maxima kasose, Lietuvos Spauda/Narvesen prekybos vietose. Žinoma, jei turite galite naudoti ir savo Skrill ar Neteller sąskaitą arba Visa ar MasterCard kreditinę/virtualią kortelę.

1

Spausk šią nuorodą: Registruotis TonyBet

Atsidariusioje TonyBet svetainėje spausk violetinį mygtuką „Registracija” (viršuje, šiek tiek dešiniau). Jei tinklalapį matai angliškai, o norėtum lietuviškai, pasirink kalbą viršuje dešinėje, paspaudę ant vėliavėlės)

kaip-uzsiregistruoti-tonybet

Užpildyk laukelius kaip parodyta.

tonybet-registracija

Suvedęs viską, spausk violetinį mygtuką „Toliau” – bus parodytas pranešimas, kad į nurodytą el.paštą tau išsiųstas laiškas. Atsidaryk el.pašto dėžutę, kurios adresą įvedei registruodamasis, ir suradęs laišką iš TonyBet, paspausk ant patvirtinimo nuorodos jame.

Patvirtinus el.paštą, jau galėsi prisijungti prie savo TonyBet paskyros. Tačiau, kad galėtum įsidėti pinigų ir lažintis, turi patvirtinti savo tapatybę. Tam tereikia įkelti nufotografuotą asmens dokumentą – tai standartinė procedūra, kurios reikalauja įstatymai, kad būtų įsitikinta, jog tau yra pakankamai metų ir kad pateikei teisingus duomenis apie save. Taigi prisijungęs paspausk ant „Mano paskyra” puslapio viršuje, o tuomet ant „Nustatymai” kairėje apačioje. Paspaudęs ant „Įkelti asmens tapatybės patvirtinimą” galėsi pasirinkti nuotraukos failą iš savo kompiuterio. Tuomet liks suvesti savo slaptažodį ir paspausti „Įkelti”.

tonybet-patvirtinta

Štai ir turi savo lažybų internete sąskaitą. Dabar tau reikia įsidėti pinigų, kuriuos naudosi lažyboms. Lengviausia juos pervesti iš banko sąskaitos naudojant e-bankininkystę. Šie pinigai yra visuomet tavo, ne lažybų bendrovės. Juos bet kada gali išsiimti atgal į savo banko sąskaitą. Taip pat, TonyBet duos tau bonusą – 50% nuo tavo įsidėtos sumos (maksimaliai iki €100).

2

TonyBet tinklalapio viršyje suvesk savo slapyvardį ir slaptažodį spustelėk oranžinį mygtuką „Prisijungti”

Tinklalapio viršuje spustelėk oranžinį mygtuką „Įnešimas”

Atsidariusiame puslapyje įrašyk norimą įsidėti sumą (mažiausia galima suma – 3€, o jei nori gauti bonusą – 10€), būtinai įvesk bonuso kodą DEVOTED ir pasirink pinigų įsidėjimo būdą. Lengviausias būdas – e-bankininkystė, tam pasirink banką, kuriame turi sąskaitą. Spausk „Įnešti”.

tonybet-inesimas

Bus atidarytas tavo banko tinklalapis – tereikės prisijungti prie savo banko e-bankininkystės sistemos ir patvirtinti pervedimą. TonyBet paskyra papildoma nuo 1 valandos iki 2 dienų laikotarpiu nuo pavedimo gavimo, dažniausiai – per 1-3 val.

Lažybų sąskaitą gali papildyti tik iš savo banko sąskaitos, t.y. banko sąskaitos savininko vardas ir pavardė turi sutapti su TonyBet kliento vardu ir pavarde. Jei vardas ir pavardė nesutampa, sąskaita papildyta nebus.

Kai jau turi TonyBet paskyrą, o joje yra pinigų, lieka maloniausia dalis – tiesiog statyk už sporto įvykius, lažindamasis dėl jų baigties, ir laimėk pinigų. TonyBet pasiūloje visuomet rasi populiariausių sporto šakų statymų siūlymus, o mūsų prognozių puslapyje – patarimus, už ką kiekvieną dieną galima statyti. 

3

Visus lažybų siūlymus rasi TonyBet siūlymų puslapyje

Kairėje išsirink norimą sporto šaką, peržiūrėk vyksiančias rungtynes ir pasirink iš siūlomų statymų. Spustelėjus ant koeficiento, statymas atsiras tavo lažybų kortelėje dešinėje. Joje įvesk norimą statyti sumą, ir paspausk violetinį mygtuką „Toliau”, po to – „Patvirtinti”. Štai ir viskas – atlikai savo pirmą lažybų statymą!

tonybet-statymas

Papildoma informacija: Kaip išsiimti laimėjimus?

Prisijunk prie savo TonyBet sąskaitos

Viršuje paspausk oranžinį užrašą „Mano Paskyra”, o tuomet kairėje šone „Pinigų išmokėjimas”.

Įvesk sumą, kurią norėtum išsiimti, ir spausk „Atlikti išmokėjimą” – tavo laimėjimai bus pervesti ten pat, iš kur juos įsidėjai.

Minimali suma, kurią galima išsiimti – 10€, maksimali – 3000€. Laimėjimus gali gauti tik tuo atveju, jei esi bent kartą papildęs savo TonyBet sąskaitą. Taip pat laimėjimai gali būti išmokami tik į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas sąskaitos papildymas. Laimėjimų išmokėjimas gali užtrukti 1-2 darbo dienas, nes visi pavedimai yra daromi rankiniu būdu.

tonybet-isemimas

Jei kils dar kokių nors klausimų, rašykite komentaruose, mums į el.paštą arba skaitykite TonyBet D.U.K. skiltį (nuoroda pačioje tinklalapio apačioje).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *