Mokėjimo internetu sistemos

Mokėjimo internetu sistemos – tai virtualūs bankai, naudojami internete perkant prekes ar paslaugas. Jos veikia praktiškai visame pasaulyje, jų paslaugomis gali naudotis ir asmenys, ir įmonės. Labai patogu per šias sistemas papildyti savo lažybų sąskaitą ar išsiimti iš jos.

Mokėjimo internetu sistemos pelnytai vadinamos virtualiais bankais, nes atlieka visas pagrindines banko funkcijas – suteikia sąskaitą, leidžia atlikti pavedimus į ją ir iš jos, išduoda mokėjimo korteles. Taip pat šios sistemos vadinamos elektroninėmis piniginėmis, nes jose esančiais pinigais taip pat lengva naudoti – kaip ir tais, kurie yra tikroje piniginėje.

Kam reikalingos mokėjimo internetu sistemos

Atliekant tarptautinius pervedimus įprastame banke, pavedimo mokesčiai gali siekti itin dideles sumas. Naudojant mokėjimo internetu sistemas, šie mokečiai kur kas mažesni nei mokant čekiu ar tarptautiniu bankiniu pavedimu iš sąskaitos į sąskaitą. Pinigų pervedimai tarp tos pačios internetinio mokėjimo sistemos klientų yra apskritai nemokami, apie gavimą visuomet būsite informuojamas elektroniniu paštu.

Kai kurios lažybų internete bendrovės priima įmokas tik iš kreditinių kortelių arba internetinių mokėjimo sistemų, todėl tiems, kurie neturi kreditinių kortelių arba nenori naudotis savo kreditine kortele internete, mokėjimo internetu sistemos yra vienintelis būdas įsidėti pinigų į savo lažybų sąskaitą.

Kam naudojamos mokėjimo internetu sistemos

Mokėjimo internetu sistema idealiai tinka, jei perkate internete: pinigai iš jūsų internetinės sąskaitos nuskaitomi tuoj pat, o norint apmokėti pirkinį reikia įvesti tik savo elektroninį paštą. Jei teikiate kokias nors paslaugas ar parduodate prekes, užsakovas gali Jums sumokėti taip pat paprastai – tiesiog nurodęs Jūsų elektroninį paštą.

Jei norite išsiimti lažybose laimėtus pinigus, galite pervesti juos į savo internetinę sąskaitą, o iš jos – tiesiai į savo banko sąskaitą. Jei norite įsidėti pinigų iš savo banko sąskaitos į lažybų sąskaitą – savo banko sąskaitoje perveskite pinigus į internetinę sąskaitą, ir tuomet – iš jos į savo lažybų sąskaitą.

Jei užsisakysite mokėjimo kortelę iš internetinio mokėjimo sistemos, Jums iš viso nereikės pervedinėti pinigų į savo banko sąskaitą – vos gavę pinigus į savo internetinę sąskaitą, iš karto galėsite šiuos pinigus naudoti atsiskaitinėdami kortele parduotuvėje arba nusiimti juos bankomate.

Kaip naudotis mokėjimo internetu sistemomis

Naudotis mokėjimo internetu sistemomis naudotis itin paprasta – tereikia užsiregistruoti, patvirtinti savo tapatybę, adresą ir/arba banko sąskaitą. Tuomet, įsidėjus pinigų, galima apmokėti už prekes ir paslaugas internete arba gauti apmokėjimus.
Į mokėjimo internetu sistemą lengvai persivesite lažybų laimėjimus, na o po to galėsite šiuos pinigus persivesti į savo banko sąskaitą. Didžiausios mokėjimo internetu sistemos išduoda ir mokėjimo korteles – jas galima naudoti atsiskaitant parduotuvėse arba nusiimti pinigus bankomatuose. Tuomet nereikia pinigų iš mokėjimo internetu sistemos persivedinėti į banko sąskaitą (tai paprastai užtrunka 2-5 dienas) – jei turite kortelę, gavę pinigus iš karto galite jais naudotis.

Kokios yra mokėjimo internetu sistemos

Populiariausios mokėjimo internetu sistemos yra Paypal, Skrill (Moneybookers), Neteller ir WebMoney. Tai visiškai patikimos, legaliai veikiančios ir vienos didžiausių bei sėkmingiausių pasaulio virtualių finansinių paslaugų įmonių. Kiekviena jų turi savo privalumų ir trūkumų, bei dalykų, kuriuos reikia žinoti, jei norite jomis sėkmingai naudotis. Išsamią informaciją apie kiekvieną iš šių mokėjimo sistemų bei naudojimosi instrukcijas pateikiame atskiruose straipsniuose (spauskite nuorodas dešinėje „Smulkiau apie…”), na o aplankyti jų tinklalapius galite paspaudę žalius mygtukus dešinėje pusėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *