Neteller

Neteller yra viena labiausiai mėgstamų ir rekomenduojamų mokėjimų internetu sistemų – ji paprasta, lengvai suprantama ir turi greitą vartotojų tapatybės patvirtinimo procesą bei efektyvią pagalbą klientams. Neteller buvo įkurta 1999-siais Kanadoje, o nuo 2004-ųjų įmonės namais tapo Didžioji Britanija.  Šiandien Neteller turi apie 2,5 milijono registruotų vartotojų, kurie kasmet perveda apie 7 milijardus dolerių. Neteller kaip vieną iš atsiskaitymo metodų naudoja daugiau nei 4000 e-verslo įmonių.

Registracijos procesas

Neteller registracija greita ir nemokama:

[list class=”bullet-4″] [li] spauskite registracijos nuorodą: [szb link=http://www.lazybosinternetu.com/neteller-tinklalapis target=_blank color=black size=medium]Neteller registracija[/szb] [/li]

[li] naujai atsidariusiame puslapyje suveskite savo duomenis [/li]

[li] patvirtinkite savo el.paštą paspaudę nuorodą gautame laiške.  [/li] [/list]

Štai ir turite Neteller sąskaitą – Jūs jau galite siųsti ir gauti pinigus į ją. Tačiau kol kas ši sąskaitą turi gana nedidelius pinigų priėmimo ir siuntimo limitus – taip yra todėl, kad Jūsų įvesti duomenys yra nepatvirtinti. Kaip patvirtinti savo duomenis ir pasididinti minėtus limitus, rasite aprašyta žemiau šiame straipsnyje.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/neteller-tinklalapis target=_blank color=blue size=xlarge]Neteller tinklalapis[/szb]

Galimos valiutos

Registruojantis Neteller galite pasirinkti, kokia valiuta bus Jūsų sąskaitą. Šiuo metu galite rinktis iš: JAV dolerių, svarų, eurų, jenų, rupijų, Kanados dolerių, Australijos dolerių, Švedijos kronų, Danijos kronų, Norvegijos kronų, zlotų, Meksikos pesų, forintų, levų, Estijos kronų, litų, latų ir lėjų.

Dėmesio – nors Neteller sąskaitą galite turėti litais, visgi rekomenduojame pasirinkti dolerius arba eurus – šiomis valiutomis dažniausiai atsiskaitysite internete, šia valiuta išduodamos ir Neteller kortelės, taigi nereikės mokėti valiutos keitimo mokesčių. Litus kaip pagrindinę Neteller sąskaitos valiutą apsimoka rinktis tik tuomet, jei Neteller sąskaitą daugiausia naudosite pinigams gauti bei persivesti į Lietuvos banko sąskaitą ar kortelę ir neplanuojate naudoti Neteller išduodamos kortelės. Jei Neteller naudosite apmokėti pirkiniams internete, papildyti lažybų sąskaitą ir persivesti pinigus iš lažybų sąskaitos, rekomenduojame pagrindine sąskaitos valiuta rinktis dolerius – išvengsite dvigubo valiutos keitimo mokesčio.

Vieną kartą pasirinkus, Neteller sąskaitos valiutos pakeisti neįmanoma – jei to norėsite, turėsite uždaryti turimą sąskaitą ir atsidaryti naują bei iš naujo pereiti duomenų patvirtinimo procesą.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/neteller-tinklalapis target=_blank color=blue size=xlarge]Neteller tinklalapis[/szb]

Ką būtina atsiminti

[list class=”bullet-key”] [li] Užsiregistravus gautą Account ID ir Secure ID – juos naudosite prisijungimui prie sąskaitos [/li]

[li] Registruojantis nurodytą slaptažodį – jį naudosite prisijungimui prie sąskaitos [/li]

[li] Registruojantis įvestą gimimo datą, adresą, telefono numerį ir slaptajį klausimą bei atsakymą – jie bus reikalingi tvirtinant duomenis. [/li] [/list]

Tapatybės patvirtinimo procesas

Naujai sukurta Neteller sąskaita yra Express tipo – jūs galite priimti pinigus bei pervesti juos kitam Neteller sąskaitos turėtojui, bet negalite įsidėti pinigų iš savo banko sąskaitos, ar pervesti pinigų iš Neteller į savo banko sąskaitą. Taip pat negalite gauti Neteller išduodamos kortelės. Express sąskaitos turi itin nedidelius pervedamų sumų limitus, bei tik vieno pervedimo karto limitą. Norėdami naudotis savo Neteller sąskaita be apribojimų, turite patvirtinti savo duomenis – tuomet Jūsų sąskaita bus Extended tipo. Patvirtinimo procesas susideda iš kelių etapų:

[list class=”bullet-4″] [li] susipažinkite su UK Financial Services Compensation Scheme įspėjimu apie e-sąskaitas. Tai teisinis formalumas, kadangi Neteller yra Europoje registruota ir veikianti įmonė, kuriai privalomi Didžiosios Britanijos įstatymai. Prisijunkite prie Neteller sąskaitos, pasirinkite viršutinį skyrelį Account, kairiajame meniu spustelėkite ant Upgrade to Extended. Perskaitykite ir patvirtinkite kad susipažinote su FSCS įspėjimu. [/li]

[li] patvirtinkite savo asmens tapatybę. Turite išiųsti Neteller el.paštu savo paso dviejų paskutinių puslapių kopiją ARBA asmens kortelės abiejų pusių kopijas ARBA vairuotojo pažymėjimo abiejų pusių kopijas. Kopijose turi matytis Jūsų vardas, pavardė, dokumento numeris bei Jūsų gimimo data. Dokumentai turi būti galiojantys, kopijose turi matytis visi keturi lapo ar kortelės kampai.

Dokumentus galite skanuoti arba fotografuoti, tačiau labai svarbu, kad kopijų kokybė būtų itin aukšta ir visi duomenys gerai įskaitomi. Patvirtinus Jūsų duomenis, Neteller šias kopijas ištrina.

Siųsti reikia el.paštu identity@neteller.com, dokumentų nuotraukos arba skanai turi būti prikabinti kaip laiško priedai (attachement), siųsti reikia iš to el.pašto, kurį įvedėte registruodami Neteller sąskaitą. [/li]

[li] patvirtinkite savo adresą. Turite nusiųsti Neteller el.paštu VIENO iš šių dokumentų kopiją: komunalinių paslaugų sąskaitą (už šildymą, elektrą, vandenį, kabelinę televiziją, internetą ar laidinį telefoną – netinka tik mobilaus telefono sąskaitos), banko išrašą apie Jums priklausančią sąskaitą (tai negali būti e-bankininystėje sugeneruotas išrašas – tai turi būti banko poskyryje gautas popierinis dokumentas su antspaudais ir parašais), valstybinės institucijos laišką Jums (gali būti teismo dokumentas, mokesčių inspekcijos pranešimas, net pranešimas apie paskirtą baudą už eismo pažeidimus ir pan.). Svarbu, kad siunčiamame dokumente būtų aiškiai matoma Jūsų vardas, pavardė, adresas ir dokumento sudarymo data. Ši data negali būti senesnė nei 90 dienų. Nė vienas iš šių dokumentų negali būti virtualus – tai turi būti popierinis dokumentas, atsiųstas ar išrašytas Jūsų adresui.

Dokumentus galite skanuoti arba fotografuoti, tačiau labai svarbu, kad kopijų kokybė būtų itin aukšta ir visi duomenys gerai įskaitomi. Patvirtinus Jūsų duomenis, Neteller šias kopijas ištrina.

Siųsti reikia el.paštu identity@neteller.com, dokumentų nuotraukos arba skanai turi būti prikabinti kaip laiško priedai (attachement), siųsti reikia iš to el.pašto, kurį įvedėte registruodami Neteller sąskaitą.  [/li]

Asmens tapatybę ir adresą patvirtinančius dokumentus galite siųsti ir viename el. laiške. Siunčiami failai turi būti spalvoti, .JPG, .JPEG, .BMP ar .GIF tipo, negali būti .PDF tipo. Dokumentų tvirtinimas užtrunka apie savaitę.

[li] turite pakalbėti su Neteller atstovu telefonu. Reikia eiti į šį tinklalapį – Neteller skambučio pareikalavimas, ir užpildyti anketą. Įveskite el.paštą, kurį nurodėte registruodami Neteller sąskaitą, telefono numerį (įrašykite 370 vietoje pirmojo 8 )  bei priežastį, dėl kurios reikalingas skambutis (pavyzdžiui – Account Verification). Ją užpildę, maždaug per valandą sulauksite skambučio iš Neteller. Jūsų paklaus kelių asmens duomenų – vardo, pavardės, gimimo datos, adreso ir slapto klausimo atsakymo. [/li] [/list]

Išpildę visus keturis punktus ir prisijungę prie savo Neteller sąskaitos pamatysite, kad Jūsų sąskaita jau yra Extended tipo. Į šią sąskaitą jau galėsite įsidėti pinigų iš savo banko sąskaitos/kortelės, išsiimti į banko sąskaitą, užsisakyti Neteller kortelę.

Extended tipo sąskaitos turėtojai gali per kiekvienas 30 dienų įsidėti iki 4000 $ / 3000€ / 3000£ iš kreditinių/virtualių kortelių. Prie Neteller sąskaitos gali prijungti iki 99 kreditinių/virtualių kortelių. Iš banko sąskaitos per mėnesį galima įsidėti iki 400 000$. Kitiems asmenims galima pervesti iki 5000$ vienu pavedimu, iki 10 000$ per dieną arba 50 000$ per mėnesį. Jei apmokate pirkinį, galite vienu pavedimu pervesti iki 50 000$. Pirkinių apmokėjimo operacijų kiekis per dieną neribojamas.

Extended sąskaitų turėtojų limitai išsiėmimams irgi dideli. Į banko sąskaitą galite išsiimti iki 192 100$ per savaitę ir 768 500$ per mėnesį. Išsiėmimams naudojant Neteller išduotą kortelę taikomi standartiniai MasterCard limitai – iki 1000$ per dieną išsiimant bankomatuose, iki 3000$ apmokant parduotuvių kasose.

Prieš pirmą kartą išsiimdami pinigus iš Neteller į banko sąskaitą, dar turėsite patvirtinti savo banko sąskaitą. Tam reikės nusiųsti Neteller el.paštu banko išrašą apie Jums priklausančią sąskaitą (tai negali būti e-bankininystėje sugeneruotas išrašas – tai turi būti banko poskyryje gautas popierinis dokumentas su antspaudais ir parašais). Svarbu, kad siunčiamame dokumente būtų aiškiai matoma Jūsų vardas, pavardė, adresas ir dokumento sudarymo data. Ši data negali būti senesnė nei 90 dienų.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/neteller-tinklalapis target=_blank color=blue size=xlarge]Neteller tinklalapis[/szb]

Naudojimosi įkainiai

Atsidaryti Neteller sąskaitą nieko nekainuoja. Taip pat nekainuoja įsidėti pinigų iš savo banko sąskaitos į Neteller sąskaitą. Pinigai iš banko sąskaitos į Neteller sąskaitą ateina per 2-5 darbo dienas.

Įsidėti pinigų iš kreditinės/virtualios kortelės į Neteller sąskaitą kainuoja 1,75%. Pinigai ateina per kelias minutes.

Išsiimti pinigus iš Neteller į banko sąskaitą kainuoja 10$ / 7,5€ / 5£ už vieną pervedimą.

Pervedant pinigus kitam Neteller vartotojui, mokėsite 1,9%, mažiausiai 1$ mokestį. Vienu pervedimu galite siųsti nuo 5$ iki 5000$, iki 10 000$ per parą, iki 20 000$ per savaitę ir iki 50 000$ per mėnesį.

Visiems pervedimams, kai yra keičiama valiuta, taikomas 2,5% valiutos keitimo mokestis.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/neteller-tinklalapis target=_blank color=blue size=xlarge]Neteller tinklalapis[/szb]

Kaip įsidėti pinigų į Neteller sąskaitą

Tiesiog prisijunkite, eikite į skyrelį viršuje Deposit ir pasirinkite norimą būdą – iš banko sąskaitos ar iš banko kortelės. Įveskite norimą įsidėti sumą, spauskite Continue. Pinigai bus nurašyti per 5-15 minučių.

Kaip išsiimti pinigus iš Neteller sąskaitos

Prisijunkite, eikite į skyrelį viršuje Withdraw ir spauskite Make Withdrawal Now. Pasirinkite Bank Transfer ir įveskite norimą pervesti sumą. Paspauskite Make Withdrawal. Jums parodys Jūsų banko sąskaitos, į kurią bus pervesti pinigai, duomenis. Paspauskite Confirm, tuomet pamatysite galutinius pavedimo duomenis kartu su priskaičiuotais mokesčiais. Vėl spauskite Confirm. Pinigai bus Jūsų banko sąskaitoje per 2-5 darbo dienas.

Pinigus iš Neteller sąskaitos galite persiųsti kitam Neteller vartotojui – tam pasirinkite skyrelį viršuje Transfer ir pasirinkite Money Transfer. Įveskite sumą, gavėjo sąskaitos valiutą (jei nežinote – savo sąskaitos valiutą), gavėjo el.paštą ir šalį.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/neteller-tinklalapis target=_blank color=blue size=xlarge]Neteller tinklalapis[/szb]

Išduodamos kortelės

Lengviausiai ir greičiausiai Neteller sąskaitoje esančiais pinigais galite naudotis jei užsisakysite iš Neteller jų išduodamą kortelę – Net+ MasterCard. Kortelės užsakymas nieko nekainuoja. Ši kortelė veikia kaip bet kokia banko kortelė – ją naudodami galėsite išsiimti pinigus iš savo Neteller sąskaitos bankomate arba atsiskaityti parduotuvių kasose (lėšos bus nurašomos iš Jūsų Neteller sąskaitos).

Norėdami užsakyti Net+ kortelę, prisijunkite, eikite į viršutinį skyrelį Net+. Užsisakykite Net+ MasterCard Prepaid Card. Per 21 dieną paštu gausite du laiškus – viename jų bus pati kortelė, kitame – jos PIN kodas. Gavę kortelę, prisijunkite prie Neteller sąskaitos, vėl eikite Net+ ir spustelėkite ant Activate my card, įveskite kortelės numerį ir CVV kodą (trijų skaitmenų kodą antrojoje kortelės pusėje).

Net+ kortelių įkainiai: apmokėjimas kasose – nemokamas; išsiėmimas bankomate – 6$/4€/3£; valiutos keitimas apmokant kasose ar išsiimant bankomate – 2,95%; kortelės ar PIN kodo paketimas ar uždarymas – 20$/15€/10£.

Net+ kortelės turi standartinius MasterCard kortelių limitus: nuėmimų bankomate per parą – 2; maksimali per parą nuimama suma bankomate – 1000$/750€/500£; nuėmimų bankomate per 4 dienas – 6; maksimali per 4 dienas nuimama suma bankomate – 300$/2250€/1500£; atsiskaitymų kasose per parą – 10; maksimali suma per parą atsiskaitymų kasose – 3000$/2250€/1500£; atsiskaitymų kasose per 4 dienas – 30; maksimali suma per 4 dienas atsiskaitymų kasose – 9000$/6750€/4500£.

Neteller VIP programa

Aktyviai besinaudojantys Neteller sąskaita vartotojai įtraukiami į VIP programą. VIP nariai gauna nemokamus pinigų išsiėmimus, 1,5% valiutų keitimo mokestį, apsaugą nuo apgavysčių, iki 10 nemokamų pinigų įsidėjimų per mėnesį, didesnius operacijų limitus, išskirtines prizų loterijas ir akcijų pasiūlymus, sąskaitos vadybininką.

Norint tapti Neteller VIP nariu, tereikia naudotis savo Neteller sąskaitą – perveskite prekių/paslaugų pardavėjams po daugiau nei 6000$ kas mėnesį tris mėnesius iš eilės, ir tapsite VIP nariu.

Naudingos Neteller nuorodos

Neteller tinklaraštis

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/neteller-tinklalapis target=_blank color=blue size=xlarge]Neteller tinklalapis[/szb]

Neteller priimančios lažybų bendrovės

 

Bet365 »

Unibet »

BetOnline »

TitanBet »

SuperBook  »

SportsBook  »

Bodog  »

5Dimes  »

SportBet  »

Intertops  »Neteller klientų pagalba

Bendroji Neteller klientų pagalba el.paštu

 

Klientų pagalbos telefonas:

1-403-451-802

 

 

Pagrindiniai ofisai:

Optimal Payments Plc

Audax House, Finch Road

Douglas, IM1 2PT, Isle of Man

 

NETELLER (UK) Ltd,

2 Mount Pleasant, Cambridge

CB3 0RN, United Kingdom

 

NETBANX Ltd

2 Mount Pleasant, Cambridge

CB3 0RN, United Kingdom

 

 

 

 

 

Komentarų: 5

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *